i3 10105F sistem alınır mı?

Praitha

Decapat
Daha fazla  
Kendi topladığım sistem şöyle; Intel Core i3-10105F 3.7 GHz LGA1200 6 MB Cache 65 W İşlemci Fiyatları ve Özellikleri PNY XLR8 Gaming Epic-X RGB MD16GK2D4320016XRGB 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL16 Ram Fiyatları ve Özellikleri MSI B460M-A Pro Soket 1200 Ddr4 2933 Dvi Hdmi M.2 Usb 3.2 Matx : Msi: Amazon.com.tr: Bilgisayar https://www.hepsiburada.com/samsung...3G6Uhm-TjmaXImxm3FhoCx4oQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds https://www.hepsiburada.com/corsair...mKWy1OqPnv5YEMM2nOhoCcJIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds sizce alınır mı? Kasayı belirlemedim önerileriniz iyi olur, ekran kartı konusuna gelirsek ekran kartsız almayı düşünüyorum. Şu anki çöp sistemim de olan AMD HD 5450 ile bir süre kullanmayı düşünüyorum. Şu anki bilgisayarıma yatırım yapmam bir tık mantıksız o yüzden yenilemeyi düşündüm. Belki ileride 2. el olarak 1660 Ti gibi bir ekran kartı alabilirim. Kasa önerilerinizi beklerim ve bu sistem alınır mı? Alınmaz mı? Alınırsa neden alınır alınmazsa neden alınmaz belirtirseniz sevinirim. Bu bütçeye uyacak toplama ekran kartsız sistem de önerebilirsiniz şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD böyle bir sistem toplayabilirsin.

AMD böyle bir sistem toplayabilirsin.

Benim topladığım sistem sanki bir tık daha iyi gibi geldi.

Benim topladığım sistem sanki bir tık daha iyi gibi geldi.

3600 i3 10105F'ten daha iyi geri kalanı da iyi parçalar AMD önermemin sebebi ileriye dönük Intel'de sonradan işlemci ve anakartlar daha pahalı AMD F/P

3600 i3 10105F'ten daha iyi geri kalanı da iyi parçalar AMD önermemin sebebi ileriye dönük Intel'de sonradan işlemci ve anakartlar daha pahalı AMD F/P

Bir daha bilgisyar alabileceğimi çok düşünmüyorum alırsam da sıfırdan çok sağlam bir şey alırım 3080'li vesaire ama şu an şaşırdım testlerine ve sitelerden baktığıma göre 10105 F daha iyiydi sanki fiyatı da 900TL hem de sıfır ucuz geldi bana gayet.

Bir daha bilgisyar alabileceğimi çok düşünmüyorum alırsam da sıfırdan çok sağlam bir şey alırım 3080'li vesaire ama şu an şaşırdım testlerine ve sitelerden baktığıma göre 10105 F daha iyiydi sanki fiyatı da 900TL hem de sıfır ucuz geldi bana gayet.

Valorant gibi rekabetçi oyunlar FPS çok fark eder ama RDR2 gibi oyunlarda FPS fark etmez ama 3600 daha iyi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı