i3 10105F sistem işlemci fanı önerisi

• Konuyu başlatan Swien
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 469

Swien

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ne
Öncelikle merhaba!
Sistemim bana yeterli geliyor fakat içerisi çok boş duruyor aklımda RGB işlemci soğutucusu var. (Ekstradan 1 senedir macun değiiştirmiyordum macunu da değştireceğim)
Bir de üst hava kanallarına 2 tane fan almayı düşünüyorum.
Sistem: i3 10105F GTX 1650 Super sistemden memnunum 240 Hz monitör ile kullanıyorum ve Valorant'ta rahat 330-280 arası Max ısıda (66)
İçeriyi biras ışık koymak ve bir macun değiştirme planım var, ben biraz baktım fazla anlamam ama sök taktan anlarım i3 10105F ne olabilir? Üst kanalarra 2 tane Giriyor bunudan alcagım 2tane işlemci soğutucusu da Max(400)TL macun bir de.

Bence çok pahalı bir şeye almaya gerek yok fazla ısınan bir model değil, tabii seçim sizin ama gözünüze güzel gelen bir ürün yeterli olur ama derseniz ilerde daha güçlü bir işlemci alacağım ona ön hazırlık için iyi bir fan arayabilirsiniz.

Dediğim çok kaltieli bir ürün değil ama işinizi fazlasyıla görür. Hem rgb isterseniz mevcut ama kasanıza sığmayabilir o konuda biraz düşünün.

Dediğim çok kaltieli bir ürün değil ama işinizi fazlasyıla görür. Hem rgb isterseniz mevcut ama kasanıza sığmayabilir o konuda biraz düşünün.

Kule tipi istemezseniz bu ürünede bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı