i3 10105F sistem nasıldır?

Bütçe
4
3458T

Attığım sistemin parçaları oldukça güzel dediğiniz oyunları rahat oynatır bir şey eklemeye gerek yok.
Ekran karti ?

Az once attigim SS'lerde GT1030 ekran karti dahil 3900TL olan sistem nasıl peki

Bunlar apu sistemler işlemcinin dahili ekran kartı var çift kanal RAM ile GT 1030 ile neredeyse aynı performansı veriyor ve ileriye dönük.
Attığınız SS`ler okunmuyor ne yazık ki.

Bunlar apu sistemler işlemcinin dahili ekran kartı var çift kanal RAM ile GT 1030 ile neredeyse aynı performansı veriyor ve ileriye dönük.
Screenshot_20211024-193725_Gallery.jpg
Screenshot_20211024-193715_Gallery.jpg

Simdi okunuyor mu

Hocam SSD anakart PSU işlemci her şey kötü bu sistemi almayın benim attığım sistemi alın eğer bana guvenemediyseniz konu açıp sorun 😀

Az once attigim SS'lerde GT1030 ekran karti dahil 3900TL olan sistem nasıl peki

Hocam SSD anakart PSU işlemci her şey kötü bu sistemi almayın benim attığım sistemi alın eğer bana guvenemediyseniz konu açıp sorun 😀

Anladim peki sizin attiginiz sisteme ben ne olur ne olmaz diye ekran karti ekleyebiliyor muyum anlamadigimdan soruyorum yani GT1030 taksam direk uyumlu oluyor mu?

Zaten R3 2200G hemen hemen GT 1030 ayarında aradaki farka değmesi için en kötü ihtimalle GTX 1050 almanız lazım.
Evet direkt uyumlu olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı