Mavericks i3-10110u sisteme Hackintosh kurma

Dell kalsa da bir şey olmaz, benim attığım EFI'nin içindeki BOOT VE OC klasörleri varsa sıkıntı yoktur.
499 548 056 bu ıd bekleyın hocam kopyalama yapayım pm991 sececem tek istegım usb kasada kalmasın kullanırken
sel dissk çalısmadı mac siliniyor oyle sımdı deneyecem
Ekran Alıntısı.PNG

Bu arada hakkı ödenmez hocam ben birseyde duydum Mac ve Windows aynı EFI bende degısık yonetm ıle sızın EFI'yı bir de hem X hem de orjınal Windows kısmına attım denıyorum

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Bu şekilde de oluyor ama diğer yöntem daha sağlıklı diye onu önerdim, her neyse deneyin bakalım.
hocam bu şekilde en baş windows bir yanı no name diğeri mac os birde f12 de open core p991(1)
p991(2) disk var 2 de hersey dahda detaylı ama galiba ekran 4k yaptıgım ıcın kafayı yemiş olmalı sistemim ekran karanlık ne yapmam lazım
20220601_182613.jpg

ben bir reset nvram yapıcam

MacOS'i açınca mı ekran siyah? Eğer öyleyse o benim EFI'de yaptığım bir ayarlama yüzündendir, düzenleyip geri atarım.

MacOS'i açınca mı ekran siyah? Eğer öyleyse o benim EFI'de yaptığım bir ayarlama yüzündendir, düzenleyip geri atarım.
hayır baba hayır iki efı yaptıgımız ıcın ıkı dısk var bır dısk daha detaylı baslatma ıcerıyor shel nvram wındows mac os ve mac ınstall dıye sorun su ben ekran kalıtesını kafadan salaldım beledıyede kurarken 3200x1080 yapptım ekranım 4k desteklediği için elma logo var parola ile sistem açıldı mouse ile ayarlara girdim ama parlaklığı yapamadım madem öğrendim baştan kuruyom buraya kadar gelince wifi falan hallederiz

Ben Wi-Fi, Ethernet ve diğer şeyler için o EFI'yi hazırladım, mesajımda da belirttim zaten. O EFI ile 9 MB gözükmesi, Ethernet ve Wi-Fi, Apple hesabı girebilmek için SMBIOS gibi şeyleri ayarlayıp yolladım. Yani o EFI ile neredeyse her şeyin sorunsuz çalışması lazım. Her neyse macOS'u kurduktan sonra diğer EFI bölümünü sileceğiniz zaman söyleyin ne yapacağınızı anlatayım.

Ben Wi-Fi, Ethernet ve diğer şeyler için o EFI'yi hazırladım, mesajımda da belirttim zaten. O EFI ile 9 MB gözükmesi, Ethernet ve Wi-Fi, Apple hesabı girebilmek için SMBIOS gibi şeyleri ayarlayıp yolladım. Yani o EFI ile neredeyse her şeyin sorunsuz çalışması lazım. Her neyse macOS'u kurduktan sonra diğer EFI bölümünü sileceğiniz zaman söyleyin ne yapacağınızı anlatayım.
tamamdır yandex diskten verdiğiniz efiyi attıktan sonra 7 mb falan gitmiş olacak mı wifi falan gelcek
hocam birde yanlış anlamadıysam bana ilk attığınız efi dosyasını mac usb içine kopyalayacam kurulum için usb efıye

x içinde efıyı sadece dualboot ıcın yapacağım
öyle değilse son attığınız efiyi mi usb ile mac kurcam

Hayır, her şeyi en son attığım EFI ile yapın.
tamamdır forumu o kadar karıştırdım ki dediğiniz gibi çok kirli olduu hangi link ise tekrar atar mısınız EFI.zip bununla yapıyorum ben mac i karanlık yaptım parlaklık 0 ya

tamamdır forumu o kadar karıştırdım ki dediğiniz gibi çok kirli olduu hangi link ise tekrar atar mısınız EFI.zip bununla yapıyorum ben mac i karanlık yaptım parlaklık 0 ya
hocam hemen başlıyorum

hocam hemen başlıyorum
zip doğrudimi en son efi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı