Mavericks i3-10110u sisteme Hackintosh kurma

Evet en son EFI o.
apple ı kexten kalıte yuzunden karanlığa boğdum baktım sıfırdan full disk kurulumda gene siyah gidip baska katalına denedım gene sıyah demekkı efıde problem olabilir bir önceki mac ayarı yenı kurulumda nasıl geçerli olurda ekran parlaklıgı hala kısık anlamış değilim :( tam hersey oldu derken

O zaman EFI'de problem vardır, tek denemede doğru konfigürasyonu bulamayabiliriz. Birkaç deneme yapmak gerekebilir, yarın birkaç tane EFI atacağım onlarla denersiniz.
O EFI'leri direkt USB'ye atıp deneme yaparsınız, düzgün çalışanını USB'siz boot edilecek şekilde ayarlarsınız.

O zaman EFI'de problem vardır, tek denemede doğru konfigürasyonu bulamayabiliriz. Birkaç deneme yapmak gerekebilir, yarın birkaç tane EFI atacağım onlarla denersiniz.
O EFI'leri direkt USB'ye atıp deneme yaparsınız, düzgün çalışanını USB'siz boot edilecek şekilde ayarlarsınız.
ok direk windows efıye atcam olur mu

USB'ye atmak daha basit olur, düzgün çalışanını bulunca Windows EFI'ye atarsınız.
günaydın hoocam monterey big sur catalina hepsi siyah hata veriyor parlaklık kısık vay be tam dual boot yaptık sayenizde sistem kuruldu derken sabah yaptıgım ayar yuzunden naneyi yeddim ya yenıden yazıyom usb ye dıskı full sılıyom gene apple logo var ama cok kısık

Hocam yazdığımı okumuyor musunuz? O 4K ayarı silip tekrar yükleyince olmaz, diyorum ki siyah ekranda kalıp arkada işlemler devam ediyorsa EFI'de bir sorun vardır. Boşuna diğer sürümleri deneyip vakit kaybetmeye ve kafa yormaya gerek yok.
Full silip tekrar tekrar kurmayı denemeye de gerek yok.

Hocam yazdığımı okumuyor musunuz? O 4K ayarı silip tekrar yükleyince olmaz, diyorum ki siyah ekranda kalıp arkada işlemler devam ediyorsa EFI'de bir sorun vardır. Boşuna diğer sürümleri deneyip vakit kaybetmeye ve kafa yormaya gerek yok.
kurulumda falan pencereyi de gördüm çok kıısk hocam bilginiz olsun bu arada günaydın ben dikişleri aldırmaya gidiyorum

Ekran tamamen siyah olmuyor, parlaklık çok düşük oluyor demiştiniz değil mi? Öyleyse bu EFI ile boot edin ve Fn+F7 tuşlarına aynı anda basıp parlaklığı arttırmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı