i3-1115G4 laptopa macOS Catalina kurulur mu?

swayea

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bu sisteme macOS Catalina kurabilir miyim?

Özellikler: CPU türü dualcore Intel Core i3-1115G4 Tiger LAKE-UP3
DDR4 8 GB RAM.
Realtek RTL8821CE 802.11AC PCI-e adapter.
NVMe Samsung mzvLQ256HBJD-00bh1 SSD.

Intel 11. nesilin dahili grafik birimi desteklenmiyor, kursanız dahi donanım hızlandırma çalışmayacak ve çok fazla takılmalar/donmalar meydana gelecek.

Intel 11. nesilin dahili grafik birimi desteklenmiyor, kursanız dahi donanım hızlandırma çalışmayacak ve çok fazla takılmalar/donmalar meydana gelecek.

Reddit'te birinde gördüm gayet iyi çalışıyor yazmıştı. Ben kurmak istedim o yüzden. Tiger Lake EFI nereden bulabilirim ya da benim bilgisayarıma uygun EFI

O Reddit postunu atabilir misiniz? Postu atan 10. nesil G4 grafik birimine sahip bir işlemci kullanıyor olmasın?

O Reddit postunu atabilir misiniz? Postu atan 10. nesil G4 grafik birimine sahip bir işlemci kullanıyor olmasın?

Bulamadım maalesef ama çok fazla i3 5-10. nesil arası gördüm galiba yanlış algılamışım. Peki VMware ile kursam USB Wi-Fi vesaire çalışır mı iPhone telefonum için downgrade yapmak istiyorum da.

Hocam USB Wi-Fi ile Windows üzerinden bağlanırsanız sanal makinede de bağlanmış olur, direkt iPhone'unuzu algılar mı bilemiyorum. Windows üzerinde de downgrade için 3. parti programlar olması lazım, bir araştırın isterseniz. Ya da konu açıp başkalarından yardım da isteyebilirsiniz.

Hocam USB Wi-Fi ile Windows üzerinden bağlanırsanız sanal makinede de bağlanmış olur, direkt iPhone'unuzu algılar mı bilemiyorum. Windows üzerinde de downgrade için 3. parti programlar olması lazım, bir araştırın isterseniz. Ya da konu açıp başkalarından yardım da isteyebilirsiniz.

Windows futurerestore da pwn Dfu'yu desteklemiyor çok kez denedim.

Bu arada evde bir PC varmış i5 3210M genuine Intel işlemci, Intel HD Graphics 4000 ekran kartı, Kingston SA400S37480G SSD, Broadcom 802.11n ağ bağdaştırıcı var buna Dual boot ile herhangi bir macOS yükleyebilir miyim? Yükleyebilirsem videolu link vesaire atabilir misiniz?

Big Sur kurabilirsiniz ona, eve gidince neler yapacağınızı anlatırım ama bu konudan devam etmeyelim. Başlıktan çıkmasın konu.

Yeni konular

Geri
Yukarı