i3 12100F ARC A750 sistem kendini resetliyor

tupcureis

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, mod Arc 3 hazır sistem aldım.
i3 12100F.
Arc A750 ekran kartı.
H610 MSI anakart DDR 4
550W PSU.

Oyun oynarken bilgisayar birden bir yeniden başlatıyor. Oyundayken birdenbire resetledi. Ama hemen şifre isteyip açıldı. Sonra tekrar resetledi. Sanki uykuya alınmış gibi. Sürücüler güncel. Bu arada resetlerken kasa ışıkları söndü. Her gün yapıyor. Sadece bir oyunda değil diğer oyunlarda da oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage helios 80 plus yazıyo. Fsp yi seçmedim keşke seçseydim.

Bu psu

Dosya Ekleri

• 20240322_192702.jpg
    20240322_192702.jpg
    171 KB · Görüntüleme: 22
Nasıl yaparım? Lutfen yardımcı olun.

Bu testi yap, yaparken kapanma vs oluyorsa sorun PSU kaynaklı.

Teşekkürler deneyeceğim

11 dk dır testte ekran kartı 90 derece işlemci 88 derece fanlar dönüyo ses de geliyo. Ama kapanmadı hala ekran kartı 190 w çekiyo bu arada

Teşekkürler deneyeceğim.

11 dk dır testte ekran kartı 90 derece işlemci 88 derece fanlar dönüyor ses de geliyor. Ama kapanmadı hala ekran kartı 190W çekiyor bu arada.

Ekran kartının nede işlemcinin sıcaklığı normal değil. Kasanın önü mesh mi? Kartı kaç aydır kullanıyorsun?

15. Dk da kapandı pc. Resetledi şifreyi girdim şu an. Peki bişey sorcam. Belki de Windows pc yi sıcaklıktan korumak için bilgisayarı kendi kapattı psu dankaynaklı olmayabilir. onu nasıl anlarız

Ekran kartının nede işlemcinin sıcaklığı normal değil. Kasanın önü mesh mi? Kartı kaç aydır kullanıyorsun?
Kasayı alalı bir hafta oldu mod arc 3 sistem. 3 önde 1 arkada heeyeri açık rampage kasa. Ayrıca boştayken de kapandı. İlk açtım kurulumlu geldi. Güncellemeleri yaparken bile kapandı.

15. Dk da kapandı PC. Resetledi şifreyi girdim şu an. Peki bir şey soracağım. Belki de Windows PC'yi sıcaklıktan korumak için bilgisayarı kendi kapattı PSU dankaynaklı olmayabilir. Onu nasıl anlarız.

Kasayı alalı bir hafta oldu mod Arc 3 sistem. 3 önde 1 arkada heeyeri açık Rampage kasa. Ayrıca boştayken de kapandı. İlk açtım kurulumlu geldi. Güncellemeleri yaparken bile kapandı.

İşlemcinin soğutucusunun modelini biliyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı