i3 12100F ARC A750 TV'de oyun oynarken ses ve görüntü gidiyor

Arthurmorg

Decapat
Daha fazla  
Arc A750 ekran kartı ve i3 12100F işlemcili sistemimi HDMI kablo ile 4K TV'ye yansıttım herhangi bir donma ya da kasma yok ama 3 4 dakikada bir yarım saniyelik ekran kararıyor ve ses gidip geliyor. Beni rahatsız etmiyor ama TV'ye ya da PC'ye zarar gelmesinden korkuyorum herhangi bir zararı olur mu? Şimdiden teşekkürler.
HDMI kablo Amazon.com.tr

Bilgisayarı monitöre bağla aynı olay oluyorsa ya kablo ya da bilgisayarda sorun var ama bende de aynı olay oldu kablo arızalıymış iade yapıp başka yerden alınca düzelmişti.

Televizyonda HDMI cok kulanılmıyorsa tozlanmış vesaire olabilir bir icine üfle temizle bir daha tak bir şey olacağını düşünmüyorum televizyona zarar vermez sanırsam.

Hocam sizin bozuk kablonuzun görüntüsü nasıldı benimki gibi sadece 3 4 dakikada bir mi sorun çıkıyordu yoksa hep mi bozuk görüntü veriyordu.
TV'nin HDMI girisi temizdi toz yoktu.

Kanka kabloyu iade etme monitörde o sorun olmuyorsa sorun televizyonda oldugu cok belli cok sorun değil bence kalsın gerek yok o kadar iade edeceksin falanda uzun iş.

Kusura bakma detaysiz yazmisim monitörümu VGA kablo ile kullanıyorum ve bir sıkıntı yok bu HDMI kablosunu bugün ilk defa sadece televizyonda kullandim.

Yeni konular

Geri
Yukarı