i3-12100F için fan önerisi

Livo

Decapat
Makaleler
2
İşlemcinin stok fanı çok zor oturuyor ve çok ses yapıyor. Her tak çıkar yaptığımda işkence oluyor benim için. 200-400 (2. el) arası işlemci fanı var mıdır?

Son düzenleme:
Hocam aldığınız fanı da aynı yöntemle takacaksınız azcık oturtmaya çalışıverin bi zahmet. Kasanın arkasından işlemcinin arkasında fan takmak için gerekli desteği sağlayan bir parça var onu kağıt vs koyup yükseltirseniz daha rahat oturtursunuz.

Hocam aldığınız fanı da aynı yöntemle takacaksınız azıcık oturtmaya çalışıverin bir zahmet. Kasanın arkasından işlemcinin arkasında fan takmak için gerekli desteği sağlayan bir parça var onu kağıt vs koyup yükseltirseniz daha rahat oturtursunuz.

1 ayağı sıkıntılı fanın galiba tanıdığım birine gideceğim.

Neden tak çıkar yapıyorsunuz? Ben 2022 Haziran'dan beri ellemedim ve oyunlarda falan ısınmıyor gayet yeterli 65W için.

Anakartı söküp altından ayakları çekerek sabitledim 1'i azıcık sallanıyor (sıkıntılı olan ayak)
Boşta Max 60 derece oluyor kasa sirkülasyonu ve termal macun kötü şu an bütçem olmadığı için değiştiremiyorum normal değil mi?

Son düzenleme:
1 ayağı sıkıntılı fanın galiba tanıdığım birine gideceğim.

Anakartı söküp altından ayakları çekerek sabitledim 1'i azıcık sallanıyor (sıkıntılı olan ayak)
Boşta Max 60 derece oluyor kasa sirkülasyonu ve termal macun kötü şu an bütçem olmadığı için değiştiremiyorum normal değil mi?
Tam oturmadığından böyle oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı