i3 12100F işlemcinin stok fanın bir pervanesi kırık olması sorun yaratır mı?

i3 12100F işlemci stok fanı bir pervanesi kırık şekilde geldi. Sorun olur mu, soğutma performansında vs?
Kırık şekilde nereden geldi ? Sıfır aldınız ve kırık mı geldi ? hemen değişim isteyin sakın kullanmayın. Eğer kullandıysanız satıcı bu ürün kullanılmış diyip sorumluluğu size yıkabilir. Ayrıca evet soğutma performansı etkilenecektir.

Soğutmayı olumsuz etkiler ve çok fazla ses yapar. Ayrıca düşük de olsa fanın yerinden fırlayıp kasa içi parçalara hasar verme ihtimali de olur.

Evet şu anda kullanmayı denedim masayı titretiyor resmen çok garip. Elimde snowman m200 fan var hiç kullanılmamış onu taksam nasıl olur ?

Kırık şekilde nereden geldi? Sıfır aldınız ve kırık mı geldi? Hemen değişim isteyin sakın kullanmayın. Eğer kullandıysanız satıcı bu ürün kullanılmış deyip sorumluluğu size yıkabilir. Ayrıca evet soğutma performansı etkilenecektir.

Sıfır aldım kırık geldi ürünün daha önce açılmamış olduğu belli bence kargo taşıma sırasında bir problem oldu.

Kırık şekilde nereden geldi? Sıfır aldınız ve kırık mı geldi? Hemen değişim isteyin sakın kullanmayın. Eğer kullandıysanız satıcı bu ürün kullanılmış deyip sorumluluğu size yıkabilir. Ayrıca evet soğutma performansı etkilenecektir.

Sıfır aldım kırık geldi ürünün daha önce açılmamış olduğu belli bence kargo taşıma sırasında bir problem oldu.

Madem sıfır aldın ve kırık geldi niye kasana takıyorsun ya ? Neden???? Şimdi satıcı ürünü kullandıgın için senin kırdığını düşünecek... Şaka gibisiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı