i3-12100F - RTX 3050 sistem nasıldır?

hexbreaker

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: XPG Gammix D10 8x8GB Dual 3200MHz
SSD: Kioxia Exceria 500GB NVMe SSD
Ekran kartı: Msi Rtx 3050 Ventus 2X 8GB
Anakart: MSI Pro H610M-G DDR4
İşlemci:12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F
Meslek
Barmen

Hocam kendin toplasaydın, 2.El takip etseydin keşke. Bu PSU iyi değil.

Ayrıca 3050 ucuz olması için tasarlanmış fakat ülkemiz işgüzarları "nasıl olsa alacaklar" diye 100 Dolar fazlasına satıyor.

Aynı fiyattan bu sistemi öneririm.

Bütçe 800 lira artarsa bunu

Aynı fiyattan bu sistemi öneririm

Bütçe 800 lira artarsa bunu

2. Sistem sırf evde süs olsun diye alınır, çok güzel toplamışlar.

2. Sistem sırf evde süs olsun diye alınır, çok güzel toplamışlar.

Normalde internetten alacaktım fakat kargo vs hasar riskini almak istemedim.

Aynı fiyattan bu sistemi öneririm.

Bütçe 800 lira artarsa bunu.

Adam aldım diyor...aldım

Hocam kendin toplasaydın, 2.El takip etseydin keşke. Bu PSU iyi değil.

Ayrıca 3050 ucuz olması için tasarlanmış fakat ülkemiz işgüzarları "nasıl olsa alacaklar" diye 100 Dolar fazlasına satıyor.
80+ Sertifikası var her hangi bir sorun olursa ben burdayım dedi benimle ilgilenen kişi, benim tek merak ettiğim şey bu psu patlıyor mu gerçekten? 😄

80+ Sertifikası var her hangi bir sorun olursa ben burdayım dedi benimle ilgilenen kişi, benim tek merak ettiğim şey bu psu patlıyor mu gerçekten? 😄

Sertifika sadece elektrik verimliliğini simgeliyor.
Patlamıyor, kastedilen bileşenlerinin ömrünu tüketiyor, olası kesintilerde ve dalgalanmalarda sisteminin canına okuyor. Bileşenler daha kısa sürede kararsız davranmaya başlıyor.

Herşeyden tasarruf edilir ama PSU ve KASADAN EDİLMEZ. Sistemin potansiyelini bu ikili belirler çünkü.

Ayrıca seninle ilgilenen kişi günde 40 kişiye beni aynı lafı diyor. Sen arızada o elemanı bulursan "senin hatan kanka, ben yokum bu işte" diyecek. Malı satana kadar dayı sensin yani.

Geri
Yukarı