i3 12100F RTX 3060 darboğaz yapar mı?

• Konuyu başlatan Wlixe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 10B
İşletim sistemi
Windows 10
Ünlem koyman ironi anlamına gelir, ünlem koymazsan ironi niyetiyle yazmış olsan bile ironi olarak algılanmayabilir. Hatta direkt olarak ironi olmaz.
Kaldı ki 480P’de darboğaz yapar. Anlamanız için illa ünleme gerek yok belli ki ironi yapmışım, 480P’de kullanan mı var?

İroni yapacaksan eğer ünlem koymak zorundasın. Yoksa dediğin yanlış anlaşılır.
Ben de diyorum ki mesajım ironi bile olsa bir gerçek. Daha fazla boş konuşma istersen, ironiyi giriş seviye zekaya sahip biri rahatlıkla anlayabilir, kaldı ki gülücük koymuşum.

Son düzenleme:
Ben de diyorum ki mesajım ironi bile olsa bir gerçek. Daha fazla boş konuşma istersen, hiçbir şeye de zorunda değilim senin gibisine anlatmak için, zeka gerektirmiyor yazdığım çünkü, giriş seviye bir zekayla anlayabilirdin halbuki. Anlayan anladı. Sen anlamıyorsan sıkıntı sendedir.
Dostum sen iyi misin? Ben zaten anlıyorum dediğini ama bir konuda ironi yapacaksan ne olursa olsun ünlem koymak zorundasın. Dilini kullanmayı bilmiyor musun? Bir de gelmiş zeka seviyesinden falan bahsediyor. Demek istediğimi inatla anlamak istemiyorsun bir de yaptığın hatayı haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Moderatörler bir noktalama işareti yüzünden uyarı vermeyi biliyor, bu arkadaşın ironisinin sonuna noktalama işareti koyması gerektiğine dair bir uyarı alabilir miyiz öyleyse?

Dostum sen iyi misin? Ben zaten anlıyorum dediğini ama bir konuda ironi yapacaksan ne olursa olsun ünlem koymak zorundasın. Dilini kullanmayı bilmiyor musun? Bir de gelmiş zeka seviyesinden falan bahsediyor. Demek istediğimi inatla anlamak istemiyorsun bir de yaptığın hatayı haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Moderatörler bir noktalama işareti yüzünden uyarı vermeyi biliyor, bu arkadaşın ironisinin sonuna noktalama işareti koyması gerektiğine dair bir uyarı alabilir miyiz öyleyse?
Rapor sistemini kullanabilirsin o halde.

Son düzenleyen: Moderatör:
İ3 12100f oyun anlamında tek çekirdekte minnacık olsa bile i5 11400f’e göre daha iyi ve bu yüzden kesinlikle darboğaz yapmaz i3 diye hemen güçsüz algısı takmayan
İşlemcimin güçlü bir işlemci olduğunu biliyorum zaten. AMD Ryzen 5 4500, 5500, 2600, 3600 gibi çoğu işlemciden performansta daha önde. Ama biri RTX 2060 i3 12100F bulunan bir sistem incelemesi videosunda sistem denenirken darboğaz olduğunu söylemişti. Dikkatlice izlediğimde hiç darboğaz göremedim ama yine de kafama takıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı