i3 12100F RTX 3060 PC alınır mı?

şimdi şöyle rtx ekran kartını besleyecek en iyi işlemciler amd dir ryzen 5 5600 falan bakmayı düşüne bilirsin çünki bende aynı sistemden heveslenmiştim ve fps testleri ryzen 5 3600 gtx 1660s li bilgisayarımdan kötüydü
12100F 3600'den az değerler falan vermiyor. AMD işlemçiler RTX kartları daha iyi besliyor diye de bir şey yok.

12100F 3600'den az değerler falan vermiyor. AMD işlemçiler RTX kartları daha iyi besliyor diye de bir şey yok.

Çoğu yerde aynı değerleri veriyor hatta FPS etkisinde geçe biliyor bile 12100F rakibini ama çoklu çekirdek olayında 5600 önde tamamen oyun odaklı düşünüyorsanız 12100F ama video editi o bu diyorsanız 5600.

Çoğu yerde aynı değerleri veriyor hatta FPS etkisinde geçe biliyor bile 12100F rakibini ama çoklu çekirdek olayında 5600 önde tamamen oyun odaklı düşünüyorsanız 12100F ama video editi o bu diyorsanız 5600.
kardeşim amd zaten oyun işlemci si i3 ten bahsediyoruz fps test leri ne bakabilirsin

kardeşim araştırıp ta konuşuyoruz bakabilirsin istersen ama darboğaz olmaması gerek

kardeşim amd zaten oyun işlemci si i3 ten bahsediyoruz fps test leri ne bakabilirsin

kardeşim araştırıp ta konuşuyoruz bakabilirsin istersen ama darboğaz olmaması gerek
ama intel amd daha iyi besliyor diye intel beslemiyor demiyorum bu işlemci ile 3060 tam kafa kafa ya ama dediğim gibi amd işlemciler ile daha iyi performans alırsınız

ama intel amd daha iyi besliyor diye intel beslemiyor demiyorum bu işlemci ile 3060 tam kafa kafa ya ama dediğim gibi amd işlemciler ile daha iyi performans alırsınız
AMD oyun işlemcisi Intel ne oluyor peki sizin filtrelemelerinize göre? Oyunlarda FPS olarak %10 falan daha fazla değer veriyor 12100F ama tabii sizin mahalle bilgisayarcısı kafasıyla düşünürsek 1600 AF 12700'den iyi değil mi?

Ha birde nerden araştırdınız çok merak ediyorum.

Kardeşim AMD zaten oyun işlemci si i3'ten bahsediyoruz FPS testleri ne bakabilirsin.

Kardeşim araştırıp ta konuşuyoruz bakabilirsin istersen ama darboğaz olmaması gerek.

Ama Intel AMD daha iyi besliyor diye Intel beslemiyor demiyorum bu işlemci ile 3060 tam kafa kafa ya ama dediğim gibi AMD işlemciler ile daha iyi performans alırsınız.

E ben Samsung SS diden mi bahsetmişim i3'ten bahsediyorum zaten ha i3 işlemciyi küçük görme anlamında yazdıysan gülüyorum o zaman bu arada kullandığım sistem i3 12100F vs 306012 GB darboğaz hiç görmedim gayet yeterli şekilde besliyor zaten sistemi almadan önce 5600'lü sistem vs 12100F fiyatı aynıydı ikisi arasında gidip geldim ve o zaman çok video araştırdım iki işlemci konusunda yani araştırmamış olsam zaten boşu boşuna niye yorum yapayım git nereye sorarsan sor hangi form arşivlerine arattır 5600 sadece çoklu çekirdek olayında önde onun haricinde zaten oyun performansları aynı yine tercih meselesi ben tamamen oyun odaklı ve ileride bana stok fan sorunu yaşatmaması için i3 tercih ettim belki ileride i5 geçerim bilmiyorum.

Video da 5600X ile kıyaslanmış ve hemen hemen kafa kafaya gidiyorlar videonun başında dediğim olayı görüyoruz video edit olayında Ryzen önde oluyor yine altını çize çize söylüyorum tamamen oyun odaklı düşünen insanlar i3 tercih edebilirler ancak 3060 ekran kartı yukarsı modelleri için geçerli diyemem o zaman en azından bir i5 yakışır derim ben.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı