Elektronik I3 12100F RTX3060 sistem 11.998,98TL

14 ver 14.5 ver daha iyi işlemci tak o kadar verebilen adam 1 2 lirada üstünü verir artık para değil zaten.
Bu nasıl mantık hocam? Bu mantığa göre herkesin sınırsız parası olur 10 veren 12 verir 12 veren 15 verir 15 veren zorlar 20 verir vs vs... 10 verebilen insan zorla 12 bine çıkıp bu bilgisayarı alıyor zaten.

Bu nasıl mantık hocam? Bu mantığa göre herkesin sınırsız parası olur 10 veren 12 verir 12 veren 15 verir 15 veren zorlar 20 verir vs... 10 verebilen insan zorla 12 bine çıkıp bu bilgisayarı alıyor zaten.

Üstüne çıkarmıyorsa mecbur alır yapacak bir şey yok fiyatı yükselten etken sadece ekonomi değil satıcılarda var bir yerde aynı kart 10 bin lira diyelim başka yer 15'e satıyor mesela yoksa 3060 bu kadar etmez.

Üstüne çıkarmıyorsa mecbur alır yapacak bir şey yok fiyatı yükselten etken sadece ekonomi değil satıcılarda var bir yerde aynı kart 10 bin lira diyelim başka yer 15'e satıyor mesela yoksa 3060 bu kadar etmez.
Zaten konunun açılmasının sebebi edip etmemesi değil, piyasada ki belkide en ucuza alınabilecek RTX3060'lı sistemden yararlanabilmek. Satıcı veya üretici firmaların fahiş fiyat koyması, bu sistemin alınmayacağı anlamına gelmiyor.

Sanırım sadece mağazaya özel. PSU ve SSD biraz nazlı ancak bu fiyata idare eder.
Hocam kötü olan parçaları sat ya da özelleştirip al her türlü uygun fiyata gelir.

4 çekirdek 8 izlek işlemcimi kaldı kardeşim tabii ki takıcaz sonra kitlerler böyle dandik işlemcileri işlemci diye.

14 ver 14.5 ver daha iyi işlemci tak o kadar verebilen adam 1 2 lirada üstünü verir artık para değil zaten.
Gören de sanacak işlemci aşırı guçsüz. Kendin 12100F kullaniyorum, beklediğimden daha gúçlü çıktı. Ki F/P olarak şu an 5500'le beraber en iyisi. 14 ver kafasıyla gidersek 13700'e kadar gider o 2000 ekleye ekleye.

Sanırım sadece mağazaya özel. PSU ve SSD biraz nazlı ancak bu fiyata idare eder.
Ekonomi çok kötü durumda. Sistemin sadece ssd ve psu çöp. Bu ekonomide yapacak bir şey yok. İşlemci ve GPU güçlü zayıf değil algı yapanlara kanmayın.

Gören de sanacak işlemci aşırı guçsüz. Kendin 12100F kullanıyorum, beklediğimden daha gúçlü çıktı. Ki F/P olarak şu an 5500'le beraber en iyisi. 14 ver kafasıyla gidersek 13700'e kadar gider o 2000 ekleye ekleye.

Sana yetebilir dememkki oynadıgın oyunlar o kadar da agır oyunlar değil benim için yetersiz.

Sana yetebilir dememkki oynadıgın oyunlar o kadar da agır oyunlar değil benim için yetersiz.
Hocam arkadaşımız gibi yorum yapan herkes fiyatına göre yorum yapıyor siz fiyattan bağımsız yorum yapıyorsunuz bu fiyata 3060'lı sistem, daha ne olsun. Parası olan üstüne para ekleyip zaten daha iyisini alabilir.

Geri
Yukarı