Başarılı Kurulum İ3 12100F RX 6600 B660M

Kurulum sorunsuz gerçekleşti. EFI'yi ekliyorum arkadaşlar.
Ekran Resmi 2022-11-06 10.55.46.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Yosemite Sam
Hackintosh ile ilgilenmeyeli epey bir vakit oldu; ayni sistem bende de var; anlamak adina soruyorum vermis oldugunuz EFI dizini sadece kurulumu basarili bir sekilde yapabilmek icin mi gecerli yoksa kurulum bittikten sonra da verdiginiz EFI dizinini kurulu olan EFI dizini ile guncellesem kext vb durumlarla ugrasir miyim?

Sorum ve klavyemin dili icin kusura bakmayin. Tesekkurelr.

@Yosemite Sam
Hackintosh ile ilgilenmeyeli epey bir vakit oldu; ayni sistem bende de var; anlamak adina soruyorum vermis oldugunuz EFI dizini sadece kurulumu basarili bir sekilde yapabilmek icin mi gecerli yoksa kurulum bittikten sonra da verdiginiz EFI dizinini kurulu olan EFI dizini ile guncellesem kext vb durumlarla ugrasir miyim?

Sorum ve klavyemin dili icin kusura bakmayin. Tesekkurelr.

Ben kurulumdan sonra herhangi bir şeyi değiştirmedim sağlıklı bir şekilde çalışıyor kextleri güncellemek zor değil güncelleyebilirsin.

Ben de benzer konfigürasyona sahibim (12100F+MSI Mag B660M Mortar Wi-Fi+Sapphire 6600)
Sizin EFI ile de kurulumu denedim ama 12 dakika kala reset atıyor.
Hangi ayarı yaptıysam, farklı USB'ler ile de denedim ama sonuç değişmedi.
Sizin anakart marka/model nedir hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benzer bir sistemi ben de alacağım da, Adobe Photoshop ve Visual Studio Code gibi programlar kullandınız mı hiçbir performans sorunu yaşadınız mı sistemde

Sizin sistemin i5 12400F versiyonu icin bir sistem toplamak istiyorum. Harici bir ekran baglarken sıkıntı yasadiniz mi? Veya kurdugunuz programlarda bir sorun olustu mu? Anakarttaki tum giris cikislari basarili bir sekilde tanidi mi sistem?
Yanitiniz icin simdiden teşekkür ederim. Elinize saglik.

Geri
Yukarı