i3-12100F & RX560 sistem nasıldır?

Hocam, sistemi üst düzey alsan Win 11 almanı anlarım, ben öyle yaptım mesela ama sistem iyi ve crack kullanımının başımıza iş açabileceği yüzündendi. Ayrıca sistem rezaletin de ötesi, o fiyata o bilgisayara kıyasla NASA kadar kuvvetli bilgisayarlar alınıyor :D
Sizlerin bir sistem fikriniz varmı

Sakın alma buluruz hocam bir şeyler. Bütçe ne kadar?
Max 22k

Sistem mükemmel zaten. Ben vatandan bunun daha üst düzeyini upgradeler ile bu fiyata almıştım. Her oyunu sorunsuz oynayabiliyorum ve 2K çözünürlükte de çok rahat oynattığı oyunlar oluyor. Her şeyi oynarsın yani.

Sağ olun efendim ben piyasayı yeni çıkan işlemciler ve ekren kartları dışında pek bilgim yoktu ama sizin fikirlerinize dayanarak bu sistemi alırım.

Intel i3-12100F.
ASUS Prime H610M.
Kingston Fury 8 GB X2.
Radeon RX 560.
Everest bumpy 4X 120mm.
Adata 1TB Legend NVMe 750 M.2 SSD.
Cogar vte X2 750W güç kaynağı.

Bu sistemdeki parçalar kasaya sığar mı?
Intel i3 12100F Radeon RX 560 darboğaz yapar mı?

24 binmi bu sistem 3 bin TL daha koy RTX 4070 sistem al dostum.

Sağ olun efendim ben piyasayı yeni çıkan işlemciler ve ekren kartları dışında pek bilgim yoktu ama sizin fikirlerinize dayanarak bu sistemi alırım.
Rica ederim. Bu sistem dışı bir şey önerirler veya al derlerse sakın alma. 3060 falan önerirler allah korusun :D Ayrıca, sistem güncelleştirmelerini ve diğer güncelleştirmelerini yaparlar. Yapmazlarsa da yapmalarını isteyin. Hatta mümkünse yakınınızda Vatan varsa oraya gidin ve mağazadaki satış temsilcisiyle konuşun. Sistemin faturasını hazırlayıp direkt mağazaya getiriyorlar ve güncelleştirme vb. şeyleri yapıp elden teslim alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı