Çözüldü i3 12100F sistemde mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

HasanS32

Decapat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 12100f
Asus Prime H610M-A
2x8 GB Ram 2666 MHz
Msı Ventus 3x Rtx 3060 12 GB
Msı MPG Gungnir 110M
Msı Mag A650BN
Meslek
Öğrenci
Minidump Rapor Linki
https://drive.google.com/file/d/1wOpLL_PGg3Bc5kom3VoksVUcoLJx5zZD/view?usp=sharing
RAM
Hyperx Fury 8x2 16 gb Ddr4 2666mhz cl16
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 500gb ve Samsung 970 Evo Plus 1 TB
Ekran kartı
Msi Ventus 3x Rtx 3060 12 GB
Anakart
Asus Prime H610M-A D4
İşlemci
i3 12100f
Selamlar bu mavi ekran hatasını yedim. Neyden yemişim bakabilir misiniz?

Çözüm
Chrome açıkken mavi ekran yemişsin, arkada video izlediğini düşünüyorum zira tam o bir sebebe bağlı bir işlev anında ekran kartı altbirimi çökmüş. Bu durumda da ekran kartın çökmüş. Tek sebep ekran kartı da değil, Vanguard da diğer bir suçlu. Ekran kartı sürücün de güncel. Vanguard'ı kaldırıp sistemi gözleyebilirsin.
Chrome açıkken mavi ekran yemişsin, arkada video izlediğini düşünüyorum zira tam o bir sebebe bağlı bir işlev anında ekran kartı altbirimi çökmüş. Bu durumda da ekran kartın çökmüş. Tek sebep ekran kartı da değil, Vanguard da diğer bir suçlu. Ekran kartı sürücün de güncel. Vanguard'ı kaldırıp sistemi gözleyebilirsin.

Çözüm
Teşekkür ederim vanguardı valorant için kullanıyorum Chrome da sahibinden açıktı araba bakıyordum kapattığım anda mavi ekran yemiştim. İlgin için çok teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı