i3 13100F sistem vs R5 5600 sistem

Bütçe
15500

Kara Mustafa

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, genelde Valorant oynayan birisiyim ancak diğer oyunları da oynamayı düşünüyorum. Sizce hangi sistemi almalıyım? Bütçem maksimum.
15.500₺, biraz daha eklerseniz vs demeyin.

RTX3060-oyun-bilgisayari-p-40236

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji'deki sistem cok pahali. İtopya'daki sistem cok kalitesiz. Ama bu ikisi arasindan İtopya'daki sistem her turlu daha iyi. Valorant'ta falan da daha iyi. Eger isin acilse vok-birthday al ama o ekran kartina termal pad degisimi lazim. PSU'da 1 sene icinde falan degismeli guvenlik acisindan.

Merhaba, genelde Valorant oynayan birisiyim ancak diğer oyunları da oynamayı düşünüyorum. Sizce hangi sistemi almalıyım? Bütçem maksimum.
15.500₺, biraz daha eklerseniz vs demeyin.

RTX3060-oyun-bilgisayari-p-40236

Sinerji'deki RTX 3060'a göre pahalı İtopya'daki RTX 3060 Ti'a göre makul denilecek fiyatta.

Sinerji'deki sistem cok pahali. İtopya'daki sistem cok kalitesiz. Ama bu ikisi arasindan İtopya'daki sistem her turlu daha iyi. Valorant'ta falan da daha iyi. Eger isin acilse vok-birthday al ama o ekran kartina termal pad degisimi lazim. PSU'da 1 sene icinde falan degismeli guvenlik acisindan.

İtopya'daki sistemi alırsam bir yıl içinde neleri değiştirmem gerekir neyi kalitesiz çok anlamıyorum da

Geri
Yukarı