i3 2100 kasaya 1070 Ti takılır mı?

TRFlash

Hectopat
Anakart: Pegatron IPXSB-H61.
İşlemci: i3 2100.
RAM: 4 GB 1333 MHz.
Şu anda kullanmakta olduğum sistem bu ve elimde siparişini veripte elimde olan ekran kartı GTX Aero 1070 Ti.
Power Supply: 650 Watt +80 Frisby.
Şimdi bu 2 donanımı benim külüstür kasaya taksam ekran kartı arıza yapar mı veyahut anakart falan bozulur mu? Diğer parçalar 4-5 güne gelecek de onun için dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda kullanmakta olduğum sistem bu ve elimde siparişini veripte elimde olan ekran kartı GTX Aero 1070 Ti.
Şimdi bu 2 donanımı benim külüstür kasaya taksam ekran kartı arıza yapar mı veyahut anakart falan bozulur mu? Diğer parçalar 4-5 güne gelecek de onun için dedim.
Denemedim ama yüksek ihtimal darboğaz yapar.

Amacı belki oyun değil neden hemen darboğaz cevabını yapıştırıyorsunuz? Belki bitcoin kasacak?

GTX 1070 Ti fiyatına 5700 XT Ryzen 5 2600 ve B450 S2M anakart alıp keyfine bakardın neden böyle bişey yaptın? Sistemi komple değiştirirdin.

Anladığım kadarıyla sistemi değiştiriyorsun diğer parçalar gelmedi ilk ekran kartı geldi değil mi? Eğer böyleyse bir sıkıntı olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı