i3 2100 ve R9 270X Düşük FPS

Ekran donuyor ve PC kapanıyor ise aşırı ısınmadan kaynakanıyordur ve sistem kendini güvenlik amaçlı kapatıyordur. Tekrar ve tekrar sorun çözülene kadar bakın her vidaya, kenara köşeye. Ama fazla kurcalamayın, sonra benim gibi başınıza bela alabilirsiniz. 😅

Ekran donuyor ve PC kapanıyor ise aşırı ısınmadan kaynakanıyordur ve sistem kendini güvenlik amaçlı kapatıyordur. Tekrar ve tekrar sorun çözülene kadar bakın her vidaya, kenara köşeye. Ama fazla kurcalamayın, sonra benim gibi başınıza bela alabilirsiniz. 😅
Şimdi tekrar bakacağım. Bazen de alakasız yerlerde fan hızı artıp azalıyor ama sanırım bios'tan turbo seçeneğini seçtiğim içindir.

Kardeşim sürücün güncelmi değilse DDU ile kaldır tekrar kur.Çıkarıp takmayla fps düşmez
Öyle yaptım zaten :D
Her şeyi kontrol ettim ve tekrar taktım aynı.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı