i3 2120 GT420 sistem The Long Dark kaldırır mı?

Ben i3 4130, GT 630 2 GB, 4 GB RAM ile 1080P'de en düşük ayarlar da 13 FPS alıyordum. Tabi zevk alamıyordum. Bu oyunda ki en önemli özellik atmosferi. Siz çözünürlüğü ve kaliteyi düşürdüğünüz zaman oyun zevki azalacaktır.

Benim sistemim:

Core 2 Duo E7300 2.66GHz.
3GB RAM.
ATI Mobility Radeon 4850.

Bizzat denemedim ama.

1 Adam GT640 ve benim işlemcim ile (Core 2 Duo E7300) senin dediğin oyunu oynuyor buyur video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim sistem dediğin oyunu arkaya sistemi zorlamayacak bir işletim sistemi (Windows 7 en iyisi daha üst sürüm bir windows performansı düşürebilir) dediğin oyunu ve GTA 5'i Low'da açar gibi duruyor senin işlemcin benden daha hızlı aynı mantığı sanada yaparsak arkaya sistemi zorlamayacak bir işletim sistemi ile oynamayı denersek Low'da rahat oynarsın gibime geliyor sen Windows 10 kullanıyorsun ama dediğim gibi arkada sistemi zorlamayacak bir işletim sistemi olursa daha performanslı olur ben zaten oyun oynamadığım biri olduğum için ve Windows 10 sistemi zorlayıp yavaşlattığı için Windows 8.1 32 Bit işimi görüyor size kolay gelsin indirmeyi bir deneyin.

Oynuyordum diyenler, oyun birkaç grafik temelli Update aldı eski haline göre biraz daha sistemleri zorluyor haberiniz olsun. Optimizasyonun çok iyi olmadığı zaten malumunuz.

Geri
Yukarı