i3-2120 RX 560 sistemde takılmalar oluyor

yakupcanv

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunum başlıktakı gibi. Bilgisayrımda takılmalar oluyor en basit oyunlarda dahi masaüstünde bile takılmalar oluyor. Format attım olmadı 2.el ekran kartı aldıktan sonra olmaya başladı ASUS AREZ RX560 4 GB OC kullanıyorum. Sistem bilgilerim şunlar;
i3-2120
8 GB RAM DDR3.
240GB bory SSD.
ASUS AREZ RX560 4 GB OC.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunum başlıktakı gibi. Bilgisayrımda takılmalar oluyor en basit oyunlarda dahi masaüstünde bile takılmalar oluyor. Format attım olmadı 2.el ekran kartı aldıktan sonra olmaya başladı ASUS AREZ RX560 4 GB OC kullanıyorum. Sistem bilgilerim şunlar;
i3-2120
8 GB RAM DDR3.
240GB bory SSD.
ASUS AREZ RX560 4 GB OC.

Anakart 1155 pin büyük ihtimalle i7 3770 veya i5 3470 takabilirsin fiyatları makul ama bulmak mesele.

Bulabilirsem alacağım ama takılmaların sebebi işlemciden mi geliyor emin olmak istiyorum.

Net değil ama ben onaylıyorum çünkü işlemci güçsüz i3 2. nesil bende i5 3. nesil var RX550 veya 1050 Ti takabiliyorum en fazla i7 yaparsan 1660S takabilirsin diye biliyorum yanlışım varsa duzeltir misiniz?

i3-2120
8 GB RAM DDR3.
240GB bory SSD.
ASUS AREZ RX560 4 GB OC.
Ya ssd arkadaşın dediği gibi ya da benim düşüncem işlemciden kaynaklı çok eski ve yetersiz geliyor o karta

6000 serisinin öncesindeki AMD kartlar çok sorunlu. Geçmiş olsun.

Ama oyunlarda çok iyi FPS değerleri veriyor

SSD sağlık kontrolü yapmanı öneririm gözüme battı.

Dediğiniz gibi SSD sağlık kontrolü yaptım sağlık %100 olarak görünüyor ve +100GB boş alan var.

6000 serisinin öncesindeki AMD kartlar çok sorunlu. Geçmiş olsun.

Dediğinizi pek doğru bulmuyorum çoğu tanıdığım kullanıyor ve sıkıntı olmadıklarını söylüyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı