i3-2120 sistem Assetto Corsa oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
CYRI'den PC skorunuza baktınız mı?
"Can You Run It" diye bir site vardı dostum, hâlâ vardır herhalde. Siteye giriyorsun test için bir şey var indirip PC özelliklerini siteye atıyor, orada minimum-recommended üzerinden oynatıp oynatmayacağını her oyun için gösteriyor.
Oradan kontrol edebilirsin.
Edit: Requirements Test
Buradan mavi buton içinde "can you run it" kısmına tıklarsanız sizi yönlendirecektir.
Hem sadece bunun için değil, tüm oyunlar için olması da sizin avantajınıza.

CYRI'den PC skorunuza baktınız mı?
"Can You Run It" diye bir site vardı dostum, hâlâ vardır herhalde. Siteye giriyorsun test için bir şey var indirip PC özelliklerini siteye atıyor, orada minimum-recommended üzerinden oynatıp oynatmayacağını her oyun için gösteriyor.
Oradan kontrol edebilirsin.
Edit: Requirements Test
Buradan mavi buton içinde "can you run it" kısmına tıklarsanız sizi yönlendirecektir.
Hem sadece bunun için değil, tüm oyunlar için olması da sizin avantajınıza.
Hocam onu başka bir oyun için denedim bir dosya olmadığı için skor veremedi.

Bende bir Assetto Corsa oyuncusu olarak sana şunu söyleyebilirim eğer oyunu eğlenmek için oynayacaksan direksiyonun olması senin için büyük bir avantaj. Oyunun mekanikleri Forza serisinin mekaniklerine benzemiyor. Hevesini kırmak istemem ama oyunu birkaç performans ayarıyla kasmadan oynamayı becerebilsen bile muhtemelen oyunun mekaniklerinin zorluğuna karşı moralin bozulabilir. Aşağıya sisteminin yeterliliğini karşılaştırabileceğin sistem gereksinimi tablosunu bıraktım. Eğer oyunu çalıştırabilirsen şimdiden iyi oyunlar dilerim :)

işte Assetto Corsa'nın minimum sistem gereksinimleri:
  • işletim sistemi: Windows 7 SP1 - 8 - 8.1 - 10.
  • işlemci: AMD Athlon X2 2.8 GHz, Intel Core 2 Duo 2.4 GHz.
  • bellek: 2 GB RAM.
  • ekran kartı: DirectX 10.1 (e. G. AMD Radeon HD 6450, NVIDIA GeForce GT 460)
  • DirectX: sürüm 11.
  • ağ: genişbant internet bağlantısı.
  • depolama: 15 GB kullanılabilir alan.
  • ses kartı: ıntegrated
Sistem Gereksinimi Steam'den alıntıdır

Geri
Yukarı