İ3 2120 Tabanlı Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

@YKTYN abi ben Sürücü falan bişeyler yaptım ama AİDA64 den ropar et falan resimdekilerin aynısı yaptım sonra işlendi falan bitti bıos güncellenmesi nasıl yapılıyor okuyorum ama anlamıyorum bunu bilgisayarcılar yapamazmı ? şimdi korkuyorum pc ye bişiey olcak falan die denettim masasından amd lerin hepsini sil AMD sürücülerini denetim masasından kaldır(AMD ne varsa) DDU ile de AMD sürücülerini kaldır.
Sonra bunu yükle:
Download Not Complete
(IDM ile indir)

Falan ben hiç bişey anlamadım bıos f8 f9 tusuna bas falan ordan ayarla falan diyo ama ben yapamam bnm ingilizce zayıf abi :D bilgisyarcılar yapmazmı ?

Kardeşim bu bilgisayarı alarak aynu hatayı bende yaptım..
Hiç anakart güncellemesi falan uğrasma asus h61 m-k anakart al
Bende aldım kendim monte ettim. Güç kaynağı olarak da 450 ve ya 500 W +80 sertifikalı bi güç kaynağı al. Daha sonra işlemciye darboğaz yapmacak bi ekran kartı al. Bende böyle yaptım son olarak ekran kartını alıcam. R9 270 düşünüyorum

GDDR olayı kafanı karıştırmış ilk önce ona cevap vereyim DDR5 RAM olmadığına göre GDDR5 ekran kartı üretilmezdi, yani bir birinden bağımsızlar, GTX 750 Tİ olabilir PSU zamanla verimliliğini kaybetmiştir yüksek ihtimal.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı