i3 2120 ve HD 8510 sisteme yükseltme önerisi

panda_1

Hectopat
Merhabalar benim Casper markalı masaüstü bilgisayarım var bu bilgisayarımı yükseltme istiyorum, ne yapmalıyım?

Özellikler:
  • Intel i3 2120 CPU 3,30 GHz
  • 6 GB DDR3 RAM
  • Pegatron IPXSB-H61
  • AMD Radeon HD 8510
  • 250W PSU
  • Windows 10 64 Bit işletim sistemi

Bu sistemi nasıl iyi bir hale getirebilirim? GTX 1050 Ti takmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 TI yerine RX 570 takabilirsiniz. Ancak şans işi bir kart. Sorun yaşayan çok kişi var. İşlemci olarak yükseltilmesi lazım. PSU da yetersiz kalacaktır. Ram olarak en az 8, bütçeniz varsa 8x2 takabilirsiniz.

1050 TI yerine RX 570 takabilirsiniz. Ancak şans işi bir kart. Sorun yaşayan çok kişi var. İşlemci olarak yükseltilmesi lazım. PSU da yetersiz kalacaktır. Ram olarak en az 8, bütçeniz varsa 8x2 takabilirsiniz.
rx 470 olurmu daha ucuz hemde şans işi değil işlemci anakarta uydurmam lazım ama işte uymassa
anakart değiştirmek zorunda kalırım anakart sadece 8 gb ddr 3 destekliyo maximum son olarak zaten psu yu değiştireceğim.

rx 470 olurmu daha ucuz hemde şans işi değil işlemci anakarta uydurmam lazım ama işte uymassa
anakart değiştirmek zorunda kalırım anakart sadece 8 gb ddr 3 destekliyo maximum son olarak zaten psu yu değiştireceğim.
Şans işi derken o ekran kartıyla sorun yaşayan çok kişi var. En çok sorun çıkan kart RX 570. RX 470 ile benzer performansları var diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı