i3-2120 ve R7 370 uyumlu mu?

Srcnz

Decapat
Daha fazla  
R7 370 ekran kartımla uyumlu olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG20210801131712.jpg
    IMG20210801131712.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 28
Beraber kullanabilirsiniz ama yerine göre işlemci darboğazı yaşayabilirsiniz. Ayrıca eski bir sistemi güncellemek için yapıyorsanız güç kaynağının ekran kartını besleyebileceğine emin olmalısınız.
Güç kaynağı 440w asus model yeter sanırım internet kafeci yeter dedi

440W hemen hemen tam limit olacaktır. Ayrıca 12V kanalından ne kadar güç verebildiği de önemli. Tabii sizin tercihiniz ama ben riske atmamak adına 440W güç kaynağı ile kullanmazdım bu ekran kartını.
Ayrıca internetten bakarsanız bu ekran kartı için en düşük 450w güç kaynağı öneriliyor.

440W hemen hemen tam limit olacaktır. Ayrıca 12V kanalından ne kadar güç verebildiği de önemli. Tabii sizin tercihiniz ama ben riske atmamak adına 440W güç kaynağı ile kullanmazdım bu ekran kartını.
Ayrıca internetten bakarsanız bu ekran kartı için en düşük 450w güç kaynağı öneriliyor.
Param yetmiyo kaldırmı eminmisin

Kaldırdığına emin değilim. Güç kaynağınızın tam olarak kaç yıllık olduğunu ve ne kadar güç sağladığını bilmiyorum. Power Supply Calculator | Cooler Master bu siteye girip bilgisayar parçalarınızın isimlerini bularak ne kadar güç gereksinime ihtiyaç duyacağı hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Güç kaynağı üzerinde 12V kanalından ne kadar güç verdiği yazması gerekir. O güç kaynağınızın size vereceği gerçek W değerini gösterir. Bu değerleri göz önüne alarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı