i3 2130 ve R7 240 Sistem İçin Güç Kaynağı Önerisi

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, İntel İ3 2130 işlemci, AMD Radeon R7 240 ekran kartı, 12GB RAM, 500GB HDD, var.

Ben bu parçalardan ekran kartımı değiştircem yerine GTX 950 alacağım, ilerdede 240 GB SSD yükseltmesi yapıp HDD ile beraber kullanacağım.

Kasam bu elbet kullanan vardır; casper kasa - Google'da Ara:
Bu kasama ve sistemime uygun bir güç kaynağı önerir misiniz kısa devre korumalı WB. Ve görselini attığım kasaya alacağım ekran kartı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Silverstone Strider 500W 80+ PSU.

Bütçeniz ona yetmiyorsa, High Power 400W 80+ Bronze PSU.

@erendemir Düşmanıma önermeyeceğim PSU'yu neden burada arkadaşa öneriyorsunuz acaba?

EVEREST çöptür. EVEREST alınmaz. O sertifikaların hepsi yalan. C4 'den farksız o PSU.

Patladıkları bir gerçek. Daha önce de gördük bunu. Frisby ve Everest = C4.

Bu ya da bu çokça işini görür.
Bunun GTX 950 için ekstra bir bağlantısı varya o bunda uyumlumudur acaba?
Aratıp bakacağım PSU Arama motorunda, lakin hep nanakatalog ürünleri çıkıyor bıktım
yok mu bu siteyi engellicek bir yol başka siteden PSU göstermiyor. Teşekkür ederim hepinize ve o attığınız PSULAR benim kasama uyar mı? ve GTX 950 için ekstra güç kabloları var mı?
Aratıp bakacağım PSU Arama motorunda, lakin hep nanakatalog ürünleri çıkıyor bıktım
yok mu bu siteyi engellicek bir yol başka siteden PSU göstermiyor.
Bu ya da bu çokça işini görür.
Evet, PSU bundan bulmuştum öncesinde sonradan kaybettim.
Bundan alacağım lakin bunun 100 W üstü 500 W olanda kart girişi için 8 pin istiyor o uyumlu olmuyacağından dolayımı onu atmadınız?
Anakartım bu;HP and Compaq Desktop PCs - Motherboard Specifications, H-CUPERTINO2-H61-uA TX (Cupertino2) | HP® Customer Support
Bahsettiğiniz güç kaynakları ile uyumlumu acaba anakartım?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı