i3 2310M İçin Windows Sürümü Önerisi

UEFI desteği var mı bilmiyorum fakat bakmıştım şöyle bir şey yazıyordu:
"değişik bir kelime UEFI"
Değişik bir kelimenin yerinde bir şey yazıyordu fakat unuttum :D
Zaten 8.1 kullanıyorum ama hiç sevmedim yani.

Zaten hocam dediğim gibi çok fazla yüklü oyun açmam. Sadece açarsa bu oyunu açarım işte.

UEFI desteği var mı bilmiyorum fakat bakmıştım şöyle bir şey yazıyordu:
"değişik bir kelime UEFI"
Değişik bir kelimenin yerinde bir şey yazıyordu fakat unuttum :D
Zaten 8.1 kullanıyorum ama hiç sevmedim yani.

Zaten hocam dediğim gibi çok fazla yüklü oyun açmam. Sadece açarsa bu oyunu açarım işte.

Windows 8.1; biraz daha dokunmatik bilgisayar, tabletlere hitap eden bir işletim sistemidir. Sevmemeniz normal :D

Bir de işlemciniz biraz eski nesil (2. nesil). Belki oyunlarda sıkıntı yaratabilir. Ama sisteminizin soğutması iyiyse neden Farming Simulator'u açmayı denemeyesiniz ki :D Deneyin, görün ;)

Windows 8.1; biraz daha dokunmatik bilgisayar, tabletlere hitap eden bir işletim sistemidir. Sevmemeniz normal :D

Bir de işlemciniz biraz eski nesil (2. nesil). Belki oyunlarda sıkıntı yaratabilir. Ama sisteminizin soğutması iyiyse neden Farming Simulator'u açmayı denemeyesiniz ki :D Deneyin, görün ;)
Deneyeceğim :'D Dün laptopu topladım. Bilgisayarcıya giderken götüreceğim ve her şeyini hallettireceğim İnşallah.

Deneyeceğim :'D Dün laptopu topladım. Bilgisayarcıya giderken götüreceğim ve her şeyini hallettireceğim İnşallah.

Bilgisayarcılara dikkat edin, sizi kandırmasınlar. Hatta yeterli bilgiye sahipseniz işlemleri kendiniz yapın.

Kullandığım sistemde HDD sorunu demişlerdi, ekran kartı sorunu çıktı (Belki hem HDD'de hem de ekran kartında sorun olabilir, bilmiyorum) Format atmayın demiştim, format atmışlardı. Allah'tan bütün verilerimi yedeklemiştim.

Laptopu topladım derken ne demek istediniz?

Bilgisayarcılara dikkat edin, sizi kandırmasınlar. Hatta yeterli bilgiye sahipseniz işlemleri kendiniz yapın.

Kullandığım sistemde HDD sorunu demişlerdi, ekran kartı sorunu çıktı (Belki hem HDD'de hem de ekran kartında sorun olabilir, bilmiyorum) Format atmayın demiştim, format atmışlardı. Allah'tan bütün verilerimi yedeklemiştim.

Laptopu topladım derken ne demek istediniz?
Kablolarını falan bir çantaya koydum demek istedim :D
Bilgisayarcı bir akrabamın tanıdığı olduğu için güvenilir diye düşünüyorum. Zaten yedeklenecek bir verim yok. Sadece 20-25gblik bir video dosyası var. Onu da D diskinde Bu kalacak diye bir klasör oluşturdum ona koydum. Zaten HDD'yi formatlamayacağı için bir şey olmayacak ona. Yeni bir SSD takınca FreeDOS olacağı için yeni bir windows yükleyeceğiz. Büyük ihtimal ben bilgisayarcının yanında kalırım işleri halledene kadar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı