i3 2330M HD7470M sistem Metro 2033 Redux açar mı?

Fronzy

Centipat
RAM
8GB
Ekran kartı
HD7470M 1GB
İşlemci
İ3 2330M
Bu sistem Metro 2033 Redux açar mı? Daha önce oyunu indirip denemiştim oyun Low grafiklerde kasmıştı şimdi ise oyunu satın alıp denesem aynı şey olur mu?

Ekran kartı ve işlemci yeterli değil eski klasik sürümü deneyin derim Redux grafikleri bir tık daha iyi olduğundan daha çok zorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir video buldum işlemci seninkinden daha iyi ama yine de dehşet şekilde kasıyor.

Ekran kartı ve işlemci yeterli değil eski klasik sürümü deneyin derim Redux grafikleri bir tık daha iyi olduğundan daha çok zorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Böyle bir video buldum işlemci seninkinden daha iyi ama yine de dehşet şekilde kasıyor.

Sağ olun eski sürümü deneyeceğim.

Klasik sürümü indirmeye başladım umarım kasmaz.

Sağ olun eski sürümü deneyeceğim.

Klasik sürümü indirmeye başladım umarım kasmaz.

Yine kasma yaşanırsa metin dosyalarından bu videodaki gibi ayar yapın yani 720p değil de daha da düşüğe çekin o zaman oynarsınız.

Geri
Yukarı