i3 3210 çift çekirdek işlemci nereye kadar götürür?

'Gider' kısmı oyunun getireceği güncellemeler ile alakalı. Oyun senin sadece işlemcini değil ekran kartını da zorlayabilecek bir güncelleme getirebilir. Bu durumda da bilgisayarı değistirebilirsiniz ama oyuncuları kaçırmamak amacıyla muhtemelen getirmezler.

Eski oyunları oynarım o zaman. The Forest, Far Cry 4, GTA V vb. tek oynadığım ve yıllarca sanırım sadece Nintendo cihazına grafik güncellemesi gelen Rocket League oynatmaya devam edecektir.

Oyunlarda asıl önemli olan Ekran kartıdır. Örneģin ben ilk bilgisayarımi 2005 yılında aldım işlemcisi 2002 yılında çıkmıştı. 2007 yılında crysis oyununu hd 2600 ekran kartıyla orta ayarda oynuyordum. Sonra işlemciciyi değiştirip intel E8400 aldım crysis oyununda performans olarak hiç bir değişiklik hissetmedim. Bir oyun ve hızlı bilgisayar isteği bana ekran kartı, işlemci, ram ve anakartı değiştirmişti.

Oyunlarda asıl önemli olan Ekran kartıdır. Örneģin ben ilk bilgisayarımi 2005 yılında aldım işlemcisi 2002 yılında çıkmıştı. 2007 yılında crysis oyununu hd 2600 ekran kartıyla orta ayarda oynuyordum. Sonra işlemciciyi değiştirip intel E8400 aldım crysis oyununda performans olarak hiç bir değişiklik hissetmedim. Bir oyun ve hızlı bilgisayar isteği bana ekran kartı, işlemci, ram ve anakartı değiştirmişti.
Teşekkür ederim 🙂👍

Ömrü tükenene kadar kullanırsın. Çöpe atarsın diyenler bakma.

Kullanımına bağlı yıllarca götürür seni. Ama öyle ağır oyunlar ve çoklu sekmeler ile surf yaparsan iki senede heba edersin. (Tahmini değerlerdir)

Ömrü tükenene kadar kullanırsın. Çöpe atarsın diyenler bakma.

Kullanımına bağlı yıllarca götürür seni. Ama öyle ağır oyunlar ve çoklu sekmeler ile surf yaparsan iki senede heba edersin. (Tahmini değerlerdir)
Genelde Chrome'da 1 sekmede işim bitince kapatıp başka şey açıyorum. Oyunlar böyle 2014-2017 aralığında oynuyorum genelde. Güncel olarak Rocket League.

Ben i5 4460 kullanıyorum 4 çekirdekli. Ayda yılda bir video keserim ve haftada 16 saat oyun oynarım. Ne zaman bilgisayar üzerinde yapmak istediğim bir görevi yapamayacak durumda olursa o zaman ikinci el i7 4790K bulup takmayı düşünüyorum. 2014'de satın almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı