i3 3210 Sistem için hangi işletim sistemi tercih edilmeli?

Windows 10 LTSC 2016 kurun. Yanında da Mem Reduct kurarsanız boşta 600 MB RAM ile misler gibi kullanırsınız.

Link atma şansınız var mı 2016 biraz eski Xbox gibi uygulamalar kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1569783

Yukarıda gördüğünüz sistemime Windows 11 kurdum ama performans tarafında bir uygulamadan çıkarken falan sağ tıkladığımda 2 saniye bekletiyor. Bu durum canımı sıkıyor sistem hızlı fakat bayağı gecikme oluyor bu sistem için hangi işletim sistemini tercih etmem gerek? SSD kullanıyorum aynı zamanda.

Sisteme RAM eklemesi yaparsan rahatlayacaktır. 4 GB RAM artık masaüstünde bile tatmin etmiyor.

Crawen OS tabii ki de yapımcıları Ghost Spectre ekibi spectre desteği çekilince buna yöneldiler. Fotoğrafta RAM kullanımı işlemci kullanımı var arkada oyun Spotify ve Brave açık. Yalnız virüs programı kur Defender kapalı geliyor.

[ ATTACH=full]1569783[/ATTACH]

Yukarıda gördüğünüz sistemime Windows 11 kurdum ama performans tarafında bir uygulamadan çıkarken falan sağ tıkladığımda 2 saniye bekletiyor. Bu durum canımı sıkıyor sistem hızlı fakat bayağı gecikme oluyor bu sistem için hangi işletim sistemini tercih etmem gerek? SSD kullanıyorum aynı zamanda.

Dosya Ekleri

• pc.PNG
    pc.PNG
    66,7 KB · Görüntüleme: 16
  • foto.PNG
    foto.PNG
    269,4 KB · Görüntüleme: 16
Crawen OS tabii ki de yapımcıları Ghost Spectre ekibi spectre desteği çekilince buna yöneldiler. Fotoğrafta RAM kullanımı işlemci kullanımı var arkada oyun Spotify ve Brave açık. Yalnız virüs programı kur Defender kapalı geliyor.

Crawen OS sitesi kapatılmış ISO nereden indirebilirim?

Geri
Yukarı