i3 3210 sisteme elektrik gelmiyor

Orhan301

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Elimde 500W Platoon PSU var. Kasanın fişini prizden çekip geri takınca elektrik çok geç geliyor (bazen 1 2 günü buluyor). Bütün kablolarını kontrol ettim. Bileşenlerde de herhangi bir arıza yoktur ama ben bu sorunu ne yaptıysam çözemedim. Konu için yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Gigabyte H61.
i3 3210.
12 GB 1333 RAM.
GTX 960 4 GB 128 Bit.
500 SATA.
500W PSU.

Psu kesin değişecek. Bunu söylemek beni
Kardeşim sistemim biraz eski olduğu için yeni parçalar almıyordum yakın zamanda komple sistem yeniliycem zaten ki farkettiysen ben sana Platoon nasıl bi marka falan diye bişey sormadım bi sorunum vardı onu belirttim bana çözüm söylemen yeterliydi yine de zaman ayırdığın için teşekkür ederim

Kardeşim sistemim biraz eski olduğu için yeni parçalar almıyordum yakın zamanda komple sistem yeniliycem zaten ki farkettiysen ben sana Platoon nasıl bi marka falan diye bişey sormadım bi sorunum vardı onu belirttim bana çözüm söylemen yeterliydi yine de zaman ayırdığın için teşekkür ederim
Ben sadece değişceğini söyledim. Bu psu voltaj kaçağı yapsa bütün sistemi yakacak. Tabii ki Türkiye şartlarında hemen almak mümkün değil ama en kısa zamanda alman gerek. Umarum sorunun düzelir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı