Çözüldü i3 3210 ve HD 8510 sistem yavaş çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhabalar. Ben mesela Windows 10'un arama simgesine bastığımda en az 1 dakikamı alıyor açılması. Resimleri açarken aynı şekil veya uygulamaları kapatırken. Nasıl hızlandırabilirim?
HD 8510.
i3 3210.
6 GB RAM.
1 TB HDD Seagate %100 sağlıklı.
Windows 10 Home 64 Bit.

Çözüm
Arkadaşlar bilgisayarımda Musallat.Exe mi dersin bilmem ne mi dersin her şey var, temizledim şu an rahatım :D
Bilgisayarınızda virüs olabilir bu durumda Kaspersky ile tam taramadan geçirmenizde fayda var ayrıca HDD ile Windows 10 kullanmanızdan dolayı da olabilir.

Windows 8.1'i deneyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda virüs olabilir bu durumda Kaspersky ile tam taramadan geçirmenizde fayda var ayrıca HDD ile Windows 10 kullanmanızdan dolayı da olabilir.

Windows 8.1'i deneyebilirsiniz.

Günlük tarama yapıyorum. Format biliyorum fakat sanırım USB belleğim fake diye korkuyorum. Vendorcoproductcode diye geçiyor ismi. Ve format atarken Win 8.1 bir şey oldu diye bir sorun veriyor.

Termal macun durumuna fanların tozuna bakın macun yenilenmesi yapın veya arkadaşın dediği gibi virüs olabilir ama HDD ile alakası yok çünkü bu kasar fark etmez dediğin gibiyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı