i3-3210 ve RX 570 uyumlu mudur?

Enes1538

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni sistem topluyorum. Parçaları tek tek topluyorum. İlk önce anakart alacağım; ama H-61M DS2 ana kartım ve i3 3210 3.20 GHz işlemcim var. Bunlar RX 570 GDDR5 ile uyumlu olur mu? Ayrıca Intel uyumlu anakart önerebilir misiniz?

Maalesef o işlemciyle birlikte darboğaz yaşatır.

Uyumlular, herhangi bir sorun olmaz (Darboğaz yaşarsın sadece) yeni sisteme geçince de RX 570'i kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ben mi yanlış anladım arkadaşı? :D Elinde zaten i3 3210 işlemcisi ve H-61M DS2 anakartı varmış. Parça parça yeni sisteme geçmek istiyormuş ve ekran kartından başlamaya karar vermiş anlaşılan. Doğru mu? :)

Ben mi yanlış anladım arkadaşı? :D elinde zaten i3 3210 işlemcisi ve H-61M DS2 anakartı varmış. Parça parça yeni sisteme geçmek istiyormuş ve ekran kartından başlamaya karar vermiş anlaşılan. Doğru mu? :)

Elimde 3000 TL var sadece ne önerirsin gülmek yerine. Parça parça alabilirim hepsini birdeni alamam.

Elimde 3000 TL var sadece ne önerirsin gülmek yerine. Parça parça alabilirim hepsini birdeni alamam.

Ben zaten önerimi yaptım, yukarıda var gülmedim merak etmeyin. RX 570 alıp darboğaz ile beraber bir süre kullanırsın işlemci - anakart - RAM aldığınızda da bu üçlü üzerine ekran kartınızı takıp kullanmaya devam edebilirsiniz demiştim. Yani doğru anlamışım. Nerede güldüm acaba?

Geri
Yukarı