i3-3220 GTX 1050 Ti Darboğaz Yapar Mı?

Aynen arkadaşlar 2. el alacağım. O yüzden pek seçme şansım yok en iyi hangi ekran kartını denk getirebilirsem onu alacağım 1050 Ti, 750 Ti, hatta GT 1030 bile bakıyorum 2. el olarak. RX 570'i bilmiyordum ona da bakacağım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@xyztehlike

Bütçe uygunsa alınabilir. İkinci el ama açıklamayı okuyunuz yine de.

Aynen arkadaşlar 2. el alacağım. O yüzden pek seçme şansım yok en iyi hangi ekran kartını denk getirebilirsem onu alacağım 1050 Ti, 750 Ti, hatta GT 1030 bile bakıyorum 2. el olarak. RX 570'i bilmiyordum ona da bakacağım teşekkürler.

Evet, işlemci olarak R3 2200G düşünebilirsiniz. O halde 4 GB RAM almanız daha mantıklı olacaktır zaten. Elinizde bir tane 4 GB RAM varmış ama dikkat edin CL ve frekans değerlerine, ona göre seçim yapın ya da daha pahalı olan i3 8100'de olabilir.

Evet işlemi olarak r 3 2200G düşünebilirsiniz o halde 4 GB RAM almanız daha mantıklı olacaktır zaten elinizde bir tane 4 GB RAM varmış ama dikkat edin CL ve frekans değerlerine ona göre seçim yapın ya da daha pahalı olan i3 8100'de olabilir

Anakartı görmemişim, anakart bu işlemcilerle uyumlu olur mu bilmiyorum. Anakart konusunda o kadar bilgiye sahip değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır teşekkür ettim tekrardan. Rami aynısını alacağım zaten birebir. O yüzden sıkıntı çıkacağını sanmam. R3 2200G dediğiniz işlemci anakartıma uyumlu olur mu acaba amd işlemcilerini hiç bilmiyorum çünkü.

Geri
Yukarı