i3 3220 + GTX 750 Ti sistem alınır mı?

2 yıldır bilgidayar piyasasıyla ilgilenmiyordum şimdi şu ilana baktım da vay be 10 yıllık işlemcili PC bile 7.5 lira olmuş.
Şu an kullandığım makine anca o kadar eder. Ama böyle ilk jenerasyon i3 falan bildiğin çöp işin kötü yanı insanları böyle ürünlerle kandırabiliyorlar.

Adı sanı bilinmeyen, bileşen markaları belli olmayan ışıklı mışıklı bilgisayarlar alınmaz. Trendyol'dan hiç alınmaz. Bütçenizi belirtin, yardımcı olalım. 3. nesil işlemci destekleyen anakarta 10. nesil nasıl takacaksınız? Taksitle alacağız en fazla 7500TL Full bir sistem istiy.

Adı sanı bilinmeyen, bileşen markaları belli olmayan ışıklı mışıklı bilgisayarlar alınmaz. Trendyol'dan hiç alınmaz. Bütçenizi belirtin, yardımcı olalım. 3. nesil işlemci destekleyen anakarta 10. nesil nasıl takacaksını.
Adı sanı bilinmeyen, bileşen markaları belli olmayan ışıklı mışıklı bilgisayarlar alınmaz. Trendyol'dan hiç alınmaz. Bütçenizi belirtin, yardımcı olalım. 3. nesil işlemci destekleyen anakarta 10. nesil nasıl takacaksınız?

2 yıldır bilgidayar piyasasıyla ilgilenmiyordum şimdi şu ilana baktım da vay be 10 yıllık işlemcili PC bile 7.5 lira olmuş.

Bütçem 7500TL taksit ile alacağım monitörlü sistem onerir misiniz?

Bu PC ne böyle bu çobana benziyor bu.

Tam bütçeniz nedir?
7500tl taksit ile alacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı