İ3 3220 Sisteme GTX 560 Ti Alınır mı?

Nvidia'nın sitesinde Gtx 560 Ti'ın 210W güç tükettiği yazıyor. 450W yetmez. En az 500W +80 güç kaynağı lazım.
Sistemin geri kalanını da ekleyince 330W gibi bir değer çıkıyor, bu bağlamda yeter.

En az 150 TL civarında bir bütçe lazım, sıfır güç kaynağı için. İkinci ele 70-80 TL civarına belki bulursunuz.

Sistemin geri kalanını da ekleyince 330W gibi bir değer çıkıyor, bu bağlamda yeter.

En az 150 TL civarında bir bütçe lazım, sıfır güç kaynağı için. İkinci ele 70-80 TL civarına belki bulursunuz.
Nvidia'nın sitesinde 550w güç kaynağı yazıyor.Sanırım bu kalitesiz %60 verimlililiğe sahip güç kaynakları için geçerli.GeForce GTX 560 Ti | Specifications | GeForce
Ben ikinci el güç kaynağı önermiyorum.Güç kaynağı bütün sistemi beslediği için önemli bir parça.Kalitesiz olmamalı.

Nvidia'nın sitesinde 550w güç kaynağı yazıyor. Sanırım bu kalitesiz %60 verimlililiğe sahip güç kaynakları için geçerli.GeForce GTX 560 Ti | Specifications | GeForce
Ben ikinci el güç kaynağı önermiyorum. Güç kaynağı bütün sistemi beslediği için önemli bir parça. Kalitesiz olmamalı.
O günün şartlarındaki PSU'lar genel olarak verimi düşükse, ondan yazılmıştır.
Ve evet, ikinci el güç kaynağı alınırken çok dikkatli olunmalı. Ancak bu bütçeye, bu.

Bu fiyata, sisteminize yeterli bir sıfır güç kaynağı bulamadım.
En ucuz idare edecek bişey varmıdır ?

Beyler arkadaşta Coolermaster 400W PSU varmış fakat cızırtı çıkartıyormuş oyuna girince şimdilik onu kullansam bir problem çıkartırmı ve birde sisteme uyumlumu bu parçalar ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı