i3 3220 + GTX 750 Ti sistem alınır mı?

Baştan deseydiniz keşke ekstra para olduğunu.
İkinci El bir kasa - 400 civarı
RX 6400 Ekran Kartı - 2400 civarı
16 GB Dual RAM - 1200 civarı
i3 10100F İşlemci - 1200 civarı
B560 Anakart - 1200 civarı
256 GB SSD - 500 civarı
500W 80+ PSU - 600 civarı
Hayırlı uğurlu olsun.
Kasa sıfır olsun istersen buna bakabilirsin, 200 arttırman gerekiyor.
Ama bunların hepsini ayrı ayrı almam gerekiyor ben montajlayamamki

Ama bunların hepsini ayrı ayrı almam gerekiyor ben montajlayamamki
Güvendiğiniz bilgisayarcıya montajlattırabilirsiniz. Zaten montaj çok kolay, yapılabilecek seviyede.
Boşuna paranızı atılan APU sisteme vermeyin. APU almaktan başka bir seçiminiz var. APU her zaman son çare artık.

Olur da şimdi dediğim gibi 7500 taksit ile alicagim monitör için zaten para var hepsine ayrı ayrı taksir yapmam gerekiyor değilmi ?
Tabii ki de farklı sitelerden alırsanız tek tek taksit yapmanız gerekecek. Hepsini bir siteden alırsanız taksit'te bir oluyor diye biliyorum, yanlış anlamayın taksit hakkında pek bir bilgim yok yanlış bilgi vermiş olmayayım.

Bu sistemi topladim
Tabii ki de farklı sitelerden alırsanız tek tek taksit yapmanız gerekecek. Hepsini bir siteden alırsanız taksit'te bir oluyor diye biliyorum, yanlış anlamayın taksit hakkında pek bir bilgim yok yanlış bilgi vermiş olmayayım.
Sistem 7.542,76 fiyatı böyle oluyor parçalar

Abi ama hepsine ayrı ayrı taksit ödeyemem bir de 7500 az da olsa geçiyor aslında 7000TL falan bütçem var ekran kartından kısıp 7000TL'ye toplanmazmi.

Son düzenleme:
Bu sistemi topladim

Sistem 7.542,76 fiyatı böyle oluyor parçalar

Abi ama hepsine ayrı ayrı taksit ödeyemem bir de 7500 az da olsa geçiyor aslında 7000TL falan bütçem var ekran kartından kısıp 7000TL'ye toplanmazmi.
7000 toplanır da bundan daha düşük performans alırsınız. Tavsiyem yine de buna yönelmenizdir. En son olarak APU sistemlere bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı