i3-3220 için ekran kartı tavsiyesi

Mehmet Kale

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Elimde;
Intel i3-3220 3.30 GHz işlemci,
8 GB RAM DDR3 (Elimde 4 GB RAM var, istersem 12'ye yükseltme şansım var.),
Ekran kartım yok,
500 GB HDD
Var. Anakart hakkında pek bir bilgim yok. Bu sistemle uçuk oyunlar oynama gibi bir düşüncem yok ama hiç değilse CS:GO, ETS gibi oyunları oynayabilmek istiyorum. Zula'da orta ayarlarda halihazırda 90-100, CS:GO'da ise düşük ayarlarda 20-25 FPS verdiğinden oynayamıyor. Diğer bileşenlerimle uyumlu olan bir ekran kartı almak istiyorum. CS:GO'da hiç değilse 70 FPS üstü istiyorum. Bu durumda önerebileceğiniz bir ekran kartı var mı? Ekran kartı alırsam düşündüğüm FPS'lere çıkabilir miyim? Ya da ekran kartı almadan anakartımla uyumlu CS:GO'da yüksek FPS verebilecek işlemci var mı önerebileceğiniz? Nasıl bir yol izlemeliyim? Durumum yok, yapmak istediklerim çok. :D Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Elimde;
Intel i3-3220 3.30 GHz işlemci,
8 GB RAM DDR3 (elimde 4 GB RAM var, istersem 12'ye yükseltme şansım var.),
Ekran kartım yok,
500 GB HDD.
Var. Anakart hakkında pek bir bilgim yok. Bu sistemle uçuk oyunlar oynama gibi bir düşüncem yok ama hiç değilse CS:GO, ETS gibi oyunları oynayabilmek istiyorum. Zula'da orta ayarlarda halihazırda 90-100, CS:GO'da ise düşük ayarlarda 20-25 FPS verdiğinden oynayamıyor. Diğer bileşenlerimle uyumlu olan bir ekran kartı almak istiyorum. CS:GO'da hiç değilse 70 FPS üstü istiyorum. Bu durumda önerebileceğiniz bir ekran kartı var mı? Ekran kartı alırsam düşündüğüm FPS'lere çıkabilir miyim? Ya da ekran kartı almadan anakartımla uyumlu CS:GO'da yüksek FPS verebilecek işlemci var mı önerebileceğiniz? Nasıl bir yol izlemeliyim? Durumum yok, yapmak istediklerim çok. :D şimdiden teşekkür ederim.

İkinci el veya Ali Express'ten GTX 750 Ti.

Yorumlarınız için teşekkürler, peki herhangi bir darboğaz yaşar mıyım FPS istediğim seviyelere çıkar mı? Bir de çok sordum ama :D ileriye dönük parça almak istiyorum. Bu ekran kartını alırsam ileride anakartı değiştirip DDR 4 RAM takmak istiyorum tabii anakartı değiştirince işlemcide RAM'le beraber değişmiş olacak. Bu durumda ekran kartı yine bana iyi performans verir mi? Teşekkürler.

Geri
Yukarı