i3 3220 için ekran kartı tavsiyesi

Ghjkhjkjk

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba.

Foruma şimdi üye oldum konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

E3 2014 ü izledikten sonra ekran kartımı değiştirmeye karar verdim belki ram takviyesi de yapabilirim.

• intel core i3 3220
  • 4gb ram
  • amd hd radeon 5570

Sizce nasıl bi ekran kartı almalıyım? Sistemime uyumluluğunu nasıl anlarım? Bahsettiğim gibi amacım oyun oynamak. Grafiklerin üst seviyede olması değilde en azından 3 sene kullanabileceğim ekran kartı önerileriniz nelerdir?

Şimdiden teşekkürler.

Cpu Z bilgisayarımda yüklü başka bir bilgi gerekirse onu da söyleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
300 liradan yukarı çıkamam belki 350 400 olur.

Arkadaşlar konuyu canlandırdığım için kusura bakmayın ama bu konularda pek bilgili değilim ve yakın bi zamanda almayı düşünüyorum. Uyumluluk konusunda fikrim yok. O yüzden tavsiyeleriniz bekliyorum.

Teşekkürler ama fiyatı biraz yüksek geldi alacağım kartın bilgisayarıma uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım?

Kasanın üzerinde 230V 50Hz yazıyo ama sanırım bu volt değeri. Güç Kaynağı kaç watt bi fikrim yok. Nasıl öğrenebilirim?

Güç kaynağının sonundaki ibare "W" oluyor.

Örnek olarak;
835658b507133933155a4b778781b429.jpg

Bilgisayarımın modelini araştırdım özelliklerde Kasa: Mini-ATX (250W) yazıyor. Link vermek yasak değilse özellikleri paylaşabilirim. Kasayı açmadan öğrenebilme şansım yok mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı