i3 3220 sistem yükseltme

ylmaz2772

Decapat
Anakartım: H61H2-MV
RAM : 4 GB tek modül DDR3
Ekran kartım yok yandı.
İşlemcim: i3 3220
Hard disk: 500 GB
Power: FSP-250 Watt

Bilgisyar toplama ile ilgili fazla bir bilgim yok. Çok fazla bir bütcem de yok açıkcası ama artık PC beni karşılamıyor, bu bilgisayara nasıl bir iyileştirmelerde bulunabilirim? 200 TL bir bütcem var.
Güncel

Son düzenleme:
Biraz daha para biriktirip bütçeni artırırsan gtx750 alabilirsin Çin'den. Ama PSU yetmeyebilir büyük ihtimalle. Ram i en azından 6 GB yapmalısın. Yani 200 TL ile bir anda yükseltmezsin.

Anakartım: H61H2-MV
RAM : 4 GB tek modül DDR3
Ekran kartım yok yandı.
İşlemcim: i3 3220
Hard disk: 500 GB
Power: FSP-250 Watt

Bilgisyar toplama ile ilgili fazla bir bilgim yok. Çok fazla bir bütcem de yok açıkcası ama artık PC beni karşılamıyor, bu bilgisayara nasıl bir iyileştirmelerde bulunabilirim? 200 TL bir bütcem var.
Güncel
Bu ekran kartın 2.elini 150tlye alıcam ASuS EAH4890/HTDI/1GD5 1GB 256BİT DDR5
ve 4gb 1333 lük ddr3 ram alıcam bilgisayarım rahatlarmı ? Lütfen yardımcı olurmusunuz

Bütcenizi artırın ve size önerdiğim parcaları alın ve en yeni işletim sistemini (Windows 10 Pro)'yu
yükleyin. Ekran kart olarak bunu al, eski RAM'leri satıp bunu almanı tavsiye ederim ve PSU olarak bunu. @ylmaz2772
güzel söylemişsin kardeşim canını yerim ama 1300 tl yapıyor az bütceme daha uygun birşeyler öneririmisin ben metin2 oynuyorum bot kuruyorum ve 4 tane acıyorum 2tane elimle car kasıyorum bilgisayar resmen yırtınıyor eskiden 15 tane filan acardım şimdi açamıyorum istersen face hesabı ver ordan konusalım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı