i3-3220 sisteme Windows 11 yüklenir mi?

Özenmeyin bence hocam ben sistemim iyi olmasına rağmen kurmuyorum Valorant açılmamıştı ve diğer oyunlarda FPS düşüşleri olmuştu.

Ayıptır söylemesi Valorant

Benim arkadaş daha iyi sistemde oynayamıyordu o oyunu siz nasıl oynuyorsunuz? Windows 10'dan memnunsanız kalabilirsiniz değilseniz Win8.1 geçebilirsiniz.
Ne diyorsun benim bilgisayar 75 FPS veriyor. Yani kanıt olarak bir fotoğraf yollarım şimdi.

Win 8.1 Valorant destekliyor. Kurabilirsiniz. Neresini sevmiyorsunuz anlamadım gayet stabil olur. Windows 10'dan memnunsanız kalabilirsiniz.

Şaka mısınız bir dakika
Ekran kartı da 1GB

Dosya Ekleri

• 20220418_215935.jpg
    20220418_215935.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 29
@403052 bu arkadaş HD 3450, 4 GB RAM ve Q8400 ile Windows 11 kurmuştu. Deneyimlerini anlatsın size.
Q8400 değil E8400'e kurmuştum. Onun dışında doğrudur. HDD biraz yavaşlık yaşatabilir, onun dışında sorun olacağını sanmam. Şu an SSD ile kullanıma devam ediyorum. Bazen RAM sorun yaşatabiliyor ama büyütülecek bir şey değil. Arkada bir şeyler açık bırakıp başka şeylerle ilgilenen biri değilseniz yetecektir.

Oyun oynarken arkada müzik olsun diye bir kaidem yok. Geçicem büyük ihtimalle.
Arkadaşlar geçtim ön yargıları atıyoruz. 4 GB RAM olan her bilgisayara gider. Bayağı stabilize ve hızlı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı