i3-4160 Sisteme Windows 11 nasıl yüklenir?

Muhammed avim

Hectopat
Daha fazla  
Windows 11 kullanmak istiyorumda nasıl yapabilirim? Bilgisayarın özellikleri.
i3-4160, 8 GB RAM, 512SSD, 2 GB ekran kartı. Casper all ın One nas serisi.

Windows 11 kullanmak istiyorumda nasıl yapabilirim? Bilgisayarın özellikleri.
i3-4160, 8 GB RAM, 512SSD, 2 GB ekran kartı. Casper all ın One nas serisi.

Kanka bence hiç deneme sanal makine kur öyle yap. Belki o bile olmayabilir.

i3-4130 ve 8 GB RAM ile Windows 11 kullanıyorum ve sistem gayet akıcı, performans olarak Windows 10'dan hiçbir farkı yok. Masaüstü olsun oyun olsun birebir aynı performanstalar.

Ayrıca kurulum yaparken Rufus vs. kullanmadım direkt Ventoy'a Microsoft'tan indirdiğim ISO dosyasını attım sorunsuz kurdu, bir daha kontrol ettiğimde varsayılan olarak gereksinimleri bypasslayan kayıt defteri ayarları yapılı geliyor. Microsoft hatasını anlamış mı ne yapmış acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka bence hiç deneme sanal makine kur öyle yap. Belki o bile olmayabilir.

İşlemcisi yüzünden diyorsanız Windows 11 ile 10 arasında işlemci yüzünden bir fark olmuyor arkadaşın sistemi destekliyor ve Windows 11 ile 10 aynı performansı veriyor ben de i3 sistemde kullanmışlığım var ve FPS farkı yok.

i3-4130 ve 8 GB RAM ile Windows 11 kullanıyorum ve sistem gayet akıcı, performans olarak Windows 10'dan hiçbir farkı yok. Masaüstü olsun oyun olsun birebir aynı performanstalar.

Ayrıca kurulum yaparken Rufus vs. kullanmadım direkt Ventoy'a Microsoft'tan indirdiğim ISO dosyasını attım sorunsuz kurdu, bir daha kontrol ettiğimde varsayılan olarak gereksinimleri bypasslayan kayıt defteri ayarları yapılı geliyor. Microsoft hatasını anlamış mı ne yapmış acaba?

Siz yeni mi kurdunuz ne zamandır kullanıyorsunuz Windows 11'i? Ben birkaç ay evvel 16 GB RAM'li ve i7 4770K işlemcili sistemime kurduğum da çok sıkıntı yaşadım dayanamadım tekrar Windows 10'a dönüş yaptım.

Siz yeni mi kurdunuz ne zamandır kullanıyorsunuz Windows 11'i? Ben birkaç ay evvel 16 GB RAM'li ve i7 4770K işlemcili sistemime kurduğum da çok sıkıntı yaşadım dayanamadım tekrar Windows 10'a dönüş yaptım.
Geçen hafta kurdum, sorunsuz bir şekilde çalışıyor şuan. Sunucu hatasından dolayı görsel yükleyemiyorum, 23H2 22631.3085 sürümündeyim.

Geri
Yukarı