i3-3220 ve GTX 1660S sistemin CoD Warzone performansı

eray erden

Hectopat
Sistem:
i3 3220 3.2 GHz
480 GB SSD.
Gigabyte GTX 1660S
6 GB RAM

Arkadaşlar bu sistemde her türlü darboğaz var. Fakat CoD Warzone gibi bir oyunu kaldırır mı? Tahmini kaç FPS verir? 60 Hz monitörüm olduğu için 60 FPS geçse benim için yeterlidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem:
i3 3220 3.2 GHz
480 GB SSD.
Gigabyte GTX 1660S
6 GB RAM

Arkadaşlar bu sistemde her türlü darboğaz var. Fakat CoD Warzone gibi bir oyunu kaldırır mı? Tahmini kaç FPS verir? 60 Hz monitörüm olduğu için 60 FPS geçse benim için yeterlidir.
O işlemci o ekran kartı için çok zayıf. RAM de günümüz için yetersiz.

Warzone RAM yiyen bir oyun. 8 GB RAM varken çok fazla takılıyordu bende. 1024X768 çözünürlükte oynarım dersen başka tabii ama o zamanda çamur gibi olur. Bir ara RAM kullanımım 12 GB'a kadar çıkmıştı yani 16 GB RAM ihtiyacın var.

Aslında 6 GB RAM DDR3 işte şu an PSU tamam ekran kartı tamam DDR4 160 GB RAM var ama işlemci değiştimem gereiki onun için anakart da değiştirmem gerekiyor o da en az 1660S e yugun bir anakart ve işlemci 2000 TL.

O işlemci o ekran kartı için çok zayıf. RAM'de günümüz için yetersiz.

Şu anki sistem varolant gibi bir oyunda Full ayarda 120 FPS alıyor işin ilginç tarafı o veee ekran kartım çalışmadından fan bile açmıyor.
Warzone darboğazın merkezi, üstüne üstük RAM'iniz 8 GB. Drop'tan oynanacağını sanmam.

Ben 50 FPS'de PUBG turnuvasına katılmış insanım 45 FPS üstü olsun yeter benim için.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı