i3-3220 ve Windows 10 sistemde Bluetooth açma ve kapama yok

seko31

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
HD 5450
Merhaba. Windows 10 masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayarımda Bluetooth ve diğer cihazlar var fakat aygıt yöneticisinde Bluetooth simgesi yok. Bluetooth ve diğer cihazlar bölümünde de açma kapama yok. AirPods vs. bağlamak istiyorum bilgisayarıma. Bluetooth sürücüsü indirip bağlayabilir miyim veya bilgisayarımda Bluetooth varsa nasıl ve nereden açabilirim? Sistem özelliklerim ekran görüntüsünde.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    62,6 KB · Görüntüleme: 111
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    65 KB · Görüntüleme: 107
Bluetooth işletim sisteminde yazılımsal olarak bulunabilir. Fakat onun çalışabilmesi için anakart üzerinde tümleşik veya harici bir bluetooth donanımına ihtiyaç vardır.

Merhaba. Windows 10 masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayarımda Bluetooth ve diğer cihazlar var fakat aygıt yöneticisinde Bluetooth simgesi yok. Bluetooth ve diğer cihazlar bölümünde de açma kapama yok. AirPods vs. bağlamak istiyorum bilgisayarıma. Bluetooth sürücüsü indirip bağlayabilir miyim veya bilgisayarımda Bluetooth varsa nasıl ve nereden açabilirim? Sistem özelliklerim ekran görüntüsünde.

Genelde o nesildeki çoğu anakartta Bluetooth yoktur. Bende de LGA1155 anakart ve işlemci var ve bende yok mesela.

Bluetooth adaptörü o dönemki anakartlarda sanmıyorum olduğunu fakat sizin ihtiyacınız varsa USB adaptörler alabilirsiniz TP-Link'ya da ASUS marka Bluetooth adaptör tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı