i3 3240 için ekran kartı seçimi

Bütçe
900tl
şuan sadece ekran kartını alabilecek bütçem var bunların arasından bana en uygununu bulmaya çalışıyorum işlemcim çok muhteşem deil ama idare eder heralde beni bi süre daha

internetten testlerine baktım açık ara en iyisi rx560 çıkıyor işlemciylede fazla darboğaz yapmıyor sadece güç kaynağım yeterlimi diye düşünüyorum fotoğrafını çekip yollasam güç değerlerinin anlayabilir misiniz yetip yetmeyeceğini
arkadaşlar anakartımda pci slot x16 yazıyor ekran kartı girişi için bu kartlar için uygunmu
Güç Kaynağı 12V kanalından toplam kaç W veriyor?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-12-18 at 16.35.28.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-18 at 16.35.28.jpeg
    188,1 KB · Görüntüleme: 17
bu attığınız ekran kartı rx560 dan daha mı iyi acaba bilgilendirirmisiniz birde kart 2.el mi onu çözemedim tam
Yeterli olacaktır RX 560 için.
rx560 tdp değeri 75 yada 90watt olması lazım 6pin den o gücü karşıyabilir değil mi rahatça ?

bu attığınız ekran kartı rx560 dan daha mı iyi acaba bilgilendirirmisiniz birde kart 2.el mi onu çözemedim tam

rx560 tdp değeri 75 yada 90watt olması lazım 6pin den o gücü karşıyabilir değil mi rahatça ?
75W'ın hepsini slottan çekiyor ama bazı kartlarda 6 pin güç bağlantısı da var. O.C veya yüksek kullanım için. Bir şey olmaz, ben 300W PSU ile kullandım aynı kartı ve şu an GTX 950 kullanıyorum.

75W'ın hepsini slottan çekiyor ama bazı kartlarda 6 pin güç bağlantısı da var. O.C veya yüksek kullanım için. Bir şey olmaz, ben 300W PSU ile kullandım aynı kartı ve şu an GTX 950 kullanıyorum.
tamamdır rx560 a karar kıldım ben hem aynı fiyat hemde daha performanslı ekstra güç kaynağıda almam gerekmiyorsa çok iyi teşekkür ederim

900TL vermeyin o karta. 2.el 600-700TL arasına alırsınız.
izmir içi ucuza satan yok birde 18yaş altı kısıtlaması olduğu için toplu taşımayada binemem uzaktan kargolarsa desek ona nasıl güvenicez bide o var en azından 100-200 fazla veriyim uğraşmiyim diye düşünüyorum

Geri
Yukarı