i3 3240 Sistemde GTX 970-80 Uyumu

Enes INCE

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
"Intel Core i3 3240 3.4GHz 1155 Soket 3MB Cache 22nm İşlemci" İşlemcim.

"Gigabyte P61-S3-B3" Anakartım.

"G.Skill 4GB Value 1333Mhz" 2 adet ram'e sahibim.

Sistemimden başka yazmam gereken parça var mı ? Ekran kartım Nvidia GD5570. Ekran kartımı yükseltmek etmek istiyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Okuldan yazıyorum yanlış cümle kurduysam affola.

"Intel Core i3 3240 3.4GHz 1155 Soket 3MB Cache 22nm İşlemci" İşlemcim.

"Gigabyte P61-S3-B3" Anakartım.

"G.Skill 4GB Value 1333Mhz" 2 adet ram'e sahibim.

Sistemimden başka yazmam gereken parça var mı ? Ekran kartım Nvidia GD5570. Ekran kartımı yükseltmek etmek istiyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Okuldan yazıyorum yanlış cümle kurduysam affola.
İki kart için de darboğaz sorunu yaşayacağını sanmıyorum ancak 980 mevcut sistemin için bence fazla 970 alabilirsin.

Recep Baltaş ve Ali Güngör geçen haftalarda yaptıkları incelemelerinde Pentium G3258 e Titan X takıp oyun testlerini başarılı bir şekilde yaptılar.

Kendinize buradan pay biçip “Vay be ” diyebilirsiniz.

Recep Baltaş ve Ali Güngör geçen haftalarda yaptıkları incelemelerinde Pentium G3258 e Titan X takıp oyun testlerini başarılı bir şekilde yaptılar.

Kendinize buradan pay biçip “Vay be ” diyebilirsiniz.
İncelemeyi izledim gerçekten işlemci/ekran kartı önemini güzel açıklamışlar. Ancak G3258'in özel üretim OC bir kart olduğunu ve bazı oyunların işlemciye çok fazla yük bindirdiğini de unutmamak lazım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı