i3 3240 sisteme ekran kartı önerisi

UğurKAYA

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar yıllardır forumu kullanmıyordum öncelikle seviliyorsunuz.
Elimde I3-3240.
8 GB RAM.
Gigabyte B75M-D3V anakart.
Saçma sapan bir ekran kartı var. HD4350.
Bütçeden çok beni yüksek FPS ile tanıştıracak bir ekran kartı arıyorum. Zaten üst ekran kartı darboğaz yapacaktır.
Eğer ekran kartı hiç kurtarmıyorsa CS:GO için 2. El bir işlemci önerisi alabilirm. Benim için yüksek FPS şart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe sınırı yok ne desem olmaz şimdi sistem değiştirmeden ya da sadece işlemciyi değiştirmeyi planlıyorum.
Gt 1030 isteyecek olsam öneri istemezdim.

Bütçe sınırı yok ne desem olmaz şimdi sistem değiştirmeden ya da sadece işlemciyi değiştirmeyi planlıyorum.
Gt 1030 isteyecek olsam öneri istemezdim.
Ekran kartı önerisi istiyorsun, GT 1030 öneriyoruz. ''GT 1030 isteyecek olsam öneri istemezdim.'' diyorsun. O zaman bütçe sınırı da yoksa anakart değişmeden i7 3770 alabilirsin.

i7 3770 + RX 580/ 570 öneririm bütçe sıkıntısı yoksa. Büyük ihtimalle PSU'nuz da yetersiz geleceği için bir de PSU lazım olacak. Ve bütçe sınırınız yok dediğinize göre ek 8 ya da 4 GB RAM daha öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı