i3 350M sistem nasıl değerlendirilir?

AliYağcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, eski bilgisayarımın parçalarını çöpe atmak istemiyorum. Yeni sistemim için kullanabileceğim bir parça yok HDD hariç. Onu da kullanıyorum zaten. Geri kalan çöpe gidecek. 2. el olarak satsam pek bir değerinin olacağını sanmıyorum. Hem de tam olarak çalışıyor mu ondan da emin değilim. Sizce bu eski parçalarla ne yapabilirim, bir işe yararlar mı?
Parçalar: Intel i3 350M işlemci, HM55 anakart, 2x2 4 GB DDR 3 1600MHz RAM, 500W PSU, LG DVD Player.

Hocam, ikinci el olarak sitelere koyup satın. İlk önce RAM'ler gider.

Bir arkadaşım yazdı biraz önce. Yazın minecraft serveri kurma planımız vardı. O iş için kullanılabilir mi sizce işlemcisi yeter mi?

Merhabalar, eski bilgisayarımın parçalarını çöpe atmak istemiyorum. Yeni sistemim için kullanabileceğim bir parça yok HDD hariç. Onu da kullanıyorum zaten. Geri kalan çöpe gidecek. 2. el olarak satsam pek bir değerinin olacağını sanmıyorum. Hem de tam olarak çalışıyor mu ondan da emin değilim. Sizce bu eski parçalarla ne yapabilirim, bir işe yararlar mı?
Parçalar: Intel i3 350M işlemci, HM55 anakart, 2x2 4 GB DDR 3 1600MHz RAM, 500W PSU, LG DVD Player.

RAM'ler 120 TL falan eder 500W PSU 150 TL markasıda önemli tabii ki 80 Plus ise 200 TL eder DVD çok para etmez 70 TL falan işlemcide 50 TL anca eder ilk nesil i3 çok kötü parça parça satarsanız pazarlık payıyla daha çok kar edersiniz 300-400 TL etse bile yine hiç yoktan iyidir.

XFCE masaüstü olan bir Linux kurup cillop gibi kullanmaya devam edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı