Çözüldü i3 380M sistemde CS:GO kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mey01

Decapat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistemim;
İşlemci: Intel Core i3 380M.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 6370M 512MB.
RAM: 1 slot 2 GB 1333MHz, 2 slot 4 GB 1333MHz toplam 6 GB.
SSD: 240GB.

Her şey CS:GO için yeterli ama oyuna girdiğim zaman kasmalar oluyor. Sağa ve sola dönerken yavaşlamalar yüzünden oyundan keyif alamıyorum. :(

Çözüm
Gayet normal ben i5 4200M GT 740M 4 GB RAM ile en düşük ayarlarda 1366x768 çözünürlükte 45-60 FPS alıyorum. Bir de FPS değerini yazar mısın?

60 FPS net alıyorum az önce ayarlarıyla uğraştım iyice hepsini en düşüğe çektim gayet rahat bir şekilde bir maç çıkarttım 11'e 3 bitirdim ayarlardanmış sorun
Hocam maalesef 512MB ekran kartı ile oynamanız mümkün değil. Bana göre minimum 3 GB ekran kartı gerekli bu oyuna.

Abartma ya GTA 5 mi altüstü CS. Ayarlarıyla uğraştım biraz hallettim şimdi kasmıyor ne güzel oynuyorum 60 FPS sabit alabiliyorum. 🙂 yani mümkünmüş bunu anladım 😀
Değil. Maalesef sisteminiz biraz eski o yüzden kasabilir.

Düzelttim aga kasmıyor artık 🙂
CS:GO güncelleme geldikçe hantallaştı. Haliyle sistem gereksinimleri arttı, bu sistemle oynamak mümkün değil.

Sistemim de düşük olan tek şey ekran kartıydı oyunlara göre, ama şu an ayarlarını hallettim mis gibi oynuyorum 60 FPS net alıyorum. Ama ileride oynayabilir miyim işte orası belli olmaz 😀
Emin misiniz hocam?

Bilmiyorum ekran kartından da olabilir ama daha önce ki bilgisayarımda 2 GB ekran kartıyla oynamaya çalıştım yine aynı şey olmuştu ayrıca altustu bir CS ha 512 ha 1 GB çok fark etmemeli diye düşünüyorum. Bilginiz varsa söyleyin ben soru sorulsun diye açmadım bu konuyu yardım edilsin diye açtım.

Bilmiyorum ekran kartından da olabilir ama daha önce ki bilgisayarımda 2 GB ekran kartıyla oynamaya çalıştım yine aynı şey olmuştu ayrıca altustu bir CS ha 512 ha 1 GB çok fark etmemeli diye düşünüyorum. Bilginiz varsa söyleyin ben soru sorulsun diye açmadım bu konuyu yardım edilsin diye açtım.
Hocam maalesef 512MB ekran kartı ile oynamanız mümkün değil. Bana göre minimum 3 GB ekran kartı gerekli bu oyuna.

Gayet normal ben i5 4200M GT 740M 4 GB RAM ile en düşük ayarlarda 1366x768 çözünürlükte 45-60 FPS alıyorum. Bir de FPS değerini yazar mısın?

Sistemim;
İşlemci: Intel Core i3 380M.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 6370M 512MB.
RAM: 1 slot 2 GB 1333MHz, 2 slot 4 GB 1333MHz toplam 6 GB.
SSD: 240GB.

Her şey CS:GO için yeterli ama oyuna girdiğim zaman kasmalar oluyor. Sağa ve sola dönerken yavaşlamalar yüzünden oyundan keyif alamıyorum. :(

Geri
Yukarı